تبعیت از رهبری، ایران را در برابر توطئه های دشمن مصون می کند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

تبعیت از رهبری، ایران را در برابر توطئه های دشمن مصون می کند

انتشار: دوشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ |
کد خبر: 48426 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


سنندج – ابتکارآنلاین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه باید رهمنودهای رهبری را بشنوند و عمل کنند، گفت: تبعیت از رهبری مانع وارد شدن آسیب به کشور است و ایران را برابر توطئه ها و تهدیدهای دشمنان مصون می دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سیدحسین نقوی حسینی روز دوشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهر سنندج اظهار داشت: باید پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم و تابع رهنمودهای ایشان باشیم چرا که رهبری دشمنان را به خوبی می شناسند.

وی با بیان اینکه رهبری، مردم را نیز به خوبی می شناسند، افزود: با پیروی از ایشان آینده ای درخشان در انتظار ایران اسلامی و مردم کشورمان است.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز با وجود رهبری مقتدر، آگاه و بصیر، ایران اسلامی به یک قدرت بزرگ نه تنها در منطقه بلکه در جهان تبدیل شده و هر تهدیدی را در نطفه خفه می کند.

نقوی حسینی قدرت موشکی ایران را یکی دیگر از عوامل بازدارندگی کشورمان در مقابل دست درازی دشمن دانست و اضافه کرد: اگر آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز جرات حمله و تعدی به ایران را ندارند بخاطر ترحم یا رعایت حقوق بیشتر نیست بلکه بدلیل وجود موشک های دور برد ارتش و سپاه مقتدر و همچنین حمایت مردم از انقلاب است.

وی گفت: اگر کشورهای اروپایی از جمله فرانسه حامی حقوق بشر بودند، تریبون مجلس این کشور در اختیار منافقین قرار نمی دادند و این کشور مامنی برای این گروه تروریستی نبود.

نقوی حسینی با بیان اینکه ایران اسلامی در بخش های مختلف از جمله نظامی به پیشرفت های ارزشمندی دست یافته است، اظهار داشت: هدف قرار دادن مراکز نظامی داعش با موشک های دوربرد ایرانی، آمریکا و اروپایی ها را به فکر مطرح کردن کاهش قدرت موشکی ایران انداخته که خیال باطلی است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همین قدرت موشکی ایران بهانه ای برای خروج یک طرفه آمریکا از توافق بین المللی برجام شد، توافقنامه های که به تایید شورای امنیت و اتحادیه اروپا نیز رسیده بود.

نقوی حسینی افزود: نقض و خروج از این توافقنامه نشان داد آمریکا اهل مذاکره و گفت و گو نبوده و دروغگویی بیش نیست ضمن اینکه بدنبال جلوگیری از حرکت و توسعه توفنده ملت ایران است.

وی به شرکت گسترده مردم سنندج در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و یادآور شد: امروز مردمان سرزمین قهرمانان و وطن پرستان کردستان در کنار مردم دیگر نقاط کشور با حضور پرشور خود در این راهپیمایی عظیم این پیام را به دنیا مخابره کردند که ملت ایران در برابر دشمنان ایستاده و از انقلاب خود صیانت و پاسداری می کند.

نقوی حسینی اظهار داشت: امروز شما با حضور باشکوه خود در برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب، آمریکا را به زیر کشیده و پوزه دولتمردان این کشور را به خاک مالیدید.

وی اضافه کرد: شما مردم بودید که ۴۰ سال پیش حکومتی دیکتاتور و دست نشانده را در ایران از بین بردید و دست آمریکایی ها را از ثروت های این کشور قطع کردید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شما حکومتی را ۴۰ سال قبل ساقط کردید که روزانه ۹ میلیون بشکه نفت صادر می کرد اما بخش زیادی از ۳۰ میلیون نفر جمعیت آن زمان کشور در فقر و فلاکت زندگی می کردند.

** خارجی کردن سفره مردم قرار گرفتن در پازل دشمن است

نقوی حسینی با بیان اینکه تحریم آمریکا برای فشار اقتصادی به مردم است، اظهار داشت: هر کسی به خارجی شدن سفره مردم کمک کند در واقع در پازل دشمن قرار گرفته و به خالی شدن سفره مردم کمک کرده است.

وی اضافه کرد: ضروری است دولت و مجلس دست بدست هم دهند و برخلاف دشمن حرکت کرده و با مشارکت مردم در راستای رفع مشکلات گام بردارند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمک به تولید و سرمایه گذاری وظیفه دولت و مجلس است، افزود: به آمریکا، فرانسه و انگلیس اعتمادی نیست و از آنان جز دشمنی نباید انتظاری داشت.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه امکانات و ملت باهوشی داریم، گفت: با وحدت، اتحاد و یکپارچگی در برابر دشمن می توان مشکلات داخلی را حل کرد و آینده روشنی را برای کشور رقم زد.

وی حضور مردم سنندج در راهپیمایی ۲۲ بهمن را تحسین برانگیز خواند و یادآور شد: امروز همه ملت جوشیدند و وظیفه دولت، مجلس و ارگان های مختلف است که خادم مردم باشند و برای ایجاد رفاه آنان تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن در سنندج، قطعنامه ای چهار بندی قرائت و مردم با شعارهای الله اکیر، خامنه ای رهبر و مرگ بر آمریکا، بر تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و رهبری تاکید کردند و در ادامه پرچم آمریکا و اسراییل توسط بسیجیان پایگاه شهید باهنر سنندج به آتش کشیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *