حفظ استقلال به معنی قطع ارتباط با کشورهای جهان نیست | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

حفظ استقلال به معنی قطع ارتباط با کشورهای جهان نیست

انتشار: دوشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۹:۴۸ |
کد خبر: 48404 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت گفت: از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، به دست آمدن استقلال است ولی حفظ این استقلال به مفهوم قطع ارتباط با سایر کشورهای جهان نیست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام داود نمازی روز دوشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان ورامین بیان کرد: ما با دنیا در ارتباط هستیم ولی هیچگاه اجازه نمی دهیم هیچ کشوری در تصمیم گیری های کشور ما دخالت کند.

وی افزود: در رژیم طاغوت تمامی امور کشور در دست کشورهای استکباری بود ولی امروز فرماندهی بسیج، ارتش و سپاه در دست فقیه عادل و مرجع تقلید قرار دارد که فقط به مصالح کشور می اندیشند.

نمازی اظهارداشت: ایران در دوران ستمشاهی هیچگاه از آزادی برخوردار نبود در حالی که طی ۴۰ سال گذشته تجربه برگزاری ۴۰ دوره انتخابات را با مشارکت افراد مختلف دارای سلیقه های سیاسی مختلف پشت سر گذاشته ایم.

وی افزود: در اصل ارکان نظام با تصمیم و رأی مردم انتخاب شده اند.

نمازی تأکید کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچگاه از وجود سلیقه های مختلف هراسی ندارد و اختلاف سلیقه ها منافاتی با اصل نظام ندارد چرا که اصل نظام برمبنای جذب حداکثری افراد قراردارد؛ گرچه ممکن است کسی با اصرار و خواست خود از دایره نظام خارج شود.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت بین آحاد مردم و مسئولان برای گذر از برخی مشکلات داخلی گفت: امروز به دستور رهبر معظم انقلاب جلسه های هماهنگی سران قوا برای رفع مشکلات مردم تشکیل می شود و نتایج مطلوبی نیز به همراه داشته است که این نشان از نقش موثر وحدت در رفع مشکلات جامعه دارد.

مشاور وزیر کشور با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: اینکه امروز رئیس جمهوری یک کشور ابرقدرت جهان تمام وقت و انرژی خود را صرف مقابله با ایران می کند نشان از قدرت و استحکام نظام مقدس جهموری اسلامی دارد و انقلاب اسلامی ملت ایران احیا کننده اسلام ناب محمدی است و با نور خداوندی به مسیر رو به تکامل خود ادامه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *