22 بهمن تبلور حمایت مردم از انقلاب اسلامی است | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

۲۲ بهمن تبلور حمایت مردم از انقلاب اسلامی است

انتشار: دوشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۹:۰۳ |
کد خبر: 48401 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان ورامین گفت: حضور با شکوه مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تبلور حمایت همه جانبه ملت از انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – آیت الله سیدمرتضی محمودی روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان ورامین گفت: انقلاب اسلامی ملت ایران موهبتی الهی است که ایران را از یوغ سلطه استکبار رها کرده و مسیر را برای پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور هموار ساخت .

وی اظهار کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود برخی از مشکلات ناشی از خباثت استکبار جهانی ، به نظامی عزتمند و مقتدر در جهان تبدیل شده و چشم امید بسیاری از آزادیخواهان جهان به این نظام الهی دوخته شده است.

وی افزود: امروز ایران اسلامی با زمان ستم شاهی که تمامی مقدرات کشور در دستان بیگانگان بود قابل مقایسه نیست، ایران اسلامی به برکت انقلاب اسلامی و خون شهیدان و هدایت های رهبر معظم انقلاب از استقلال و آزادی برخوردار است و در تلاطم منطقه، از امنیت پایدار برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین تصریح کرد: مردم ایران اسلامی با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند که هیچ گاه دست از آرمان های انقلاب اسلامی بر نمی دارند و بر عهدی که با امام راحل و شهیدان بسته اند باقی مانده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *