مردم در ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مردم در ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند

انتشار: یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۳:۳۹ |
کد خبر: 48374 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


قرچک- ابتکارآنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید حسین نقوی حسینی شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد ولیعصر(عج) باقرآباد قرچک طی سخنانی گفت: مستکبرین جهانی ۲۰۰ سال در ایران به طریق برده داری حکومت می کردند، اما انقلاب اسلامی توانست، این برده داری را پایان دهد.

 

وی سپس به تحریم‌های آمریکا اشاره کرد و گفت: این تحریم ها از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی وجود دارد و ۴۰ سال است، این تحریم‌ها علیه ملت ایران اعمال می‌شود و اخیراً نیز تحریم‌های ثانویه‌ای توسط رئیس‌ جمهور فعلی آمریکا اعمال شده تا دست و پای ملت ایران را ببندند ، اروپایی ها نیز در ادامه عدم پایبندی آمریکا از زیر بار تعهدات خود در برجام شانه خالی کردند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: من مسئول اجرایی نیستم، مدیریت اجرایی کشور به عهده دولت، رییس جمهور و وزرا، استانداران و فرمانداران است، من به عنوان وکیل مردم می گویم، در این کشور کمبود منابع و امکانات نداریم و ناتوان نیستیم، ما نیاز به مدیریت و کنترل نظارت می خواهیم، امروز نیاز به مردان از خودگذشته ای داریم، که بدون منافع شخصی و شرکت و کارخانه و تشکیلات خود بیایند و وسط میدان بایستند.

 

نقوی حسینی با بیان این که بازار قابل کنترل نیست، گفت: یک زمانی پنیر صبحانه کوپنی بوده است، امروز نیاز به مدیریت و نظارت داریم، رییس جمهور و وزرا که برای ما عزیز و منتخب مردم هستند، می بایست جلوی قاچاق دام را بگیرند، برای قاچاق دام نیازمند کامیون هست، نمی تواند، پنهانی قاچاق شود، ای کاش مالیات بر ارزش افزوده به جیب دامداران می رفت.

 

وی افزود: دامداران ورامین در گذشته با استاندار تهران مذاکره کرده بودند و اعلام شد، دامداران دشت ورامین قادر به تامین یک ساله فرآورده های لبنی و گوشت قرمز استان تهران هستند، ۶۰ درصد دامداری های دشت ورامین تعطیل هستند، ما گله داریم، که چرا کار رها می شود، بودجه کشور و دخل و خرج کشور دست دولت است.

 

نقوی حسینی گفت: امروز ایران اسلامی در انرژی هسته‌ای مقام دوازدهم دنیا، در حوزه داروسازی یازدهم، در صنعت فولاد دهم، در سلول‌های بنیادی هشتم، در علم نانو ششم، در اعزام و بازگرداندن موجود زنده از فضا ششم و در حوزه ژن‌ها پس از آمریکا مقام دوم در دنیا را دارا است و ۹۰ درصدی نیازهای نظامی خود را در داخل کشور تولید کرده و علاوه بر این ۵ میلیارد دلار نیز صادرات داشته است.

 

وی سپس به راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: روز ۲۲ بهمن و با حضور گسترده مردم، برگ زریّن دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد و مردم ضمن انزجار از استکبار جهانی با حضور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *