آیت الله ری شهری مردم را به شرکت درراهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

آیت الله ری شهری مردم را به شرکت درراهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

انتشار: یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۳:۲۶ |
کد خبر: 48373 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) قشرهای مختلف مردم را برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – آیت الله محمد محمدی ری شهری اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، ملت ایران همچنان با شور و اشتیاق در صحنه های مختلف حضور دارند.

وی عنوان کرد: حضور مردم در عرصه‌های مختلف سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان نظام مقدس و انقلاب شده است.

تولیت آستان مقدس عبدالعظیم (ع) ادامه داد: امروزهم دشمن که توان مقابله با ملت ایران را ندارد با تحریم ها و فشارهای اقتصادی درصدد ضربه زدن به نظام مقدس و ملت ایران است.

وی به تاثیر حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شوند.

آیت الله ری شهری یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری به توسعه و پیشرفت دست یافته و همین موضوع سبب خشم و نفرت دشمنان از ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

وی افزود: دشمنان بدانند تبلیغات سوء آنها هرگز در اهداف تعالی ملت ایران و حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاثیر نخواهد داشت.

وی ملت ایران را مردمی وفادار و ولایتمدار دانست و عنوان کرد: ملت ایران در طول چهل ساله انقلاب اسلامی علیرغم همه مشکلات ثابت کردند که همواره پشتیبان ولایت فقیه و نظام هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *