روابط عمومی ها بدرستی اطلاعات را به مدیر دستگاه منتقل کنند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

روابط عمومی ها بدرستی اطلاعات را به مدیر دستگاه منتقل کنند

انتشار: یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۳:۱۷ |
کد خبر: 48372 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان ورامین گفت: اگر روابط عمومی در جایگاه ویژه خود بدرستی اطلاعات را به مدیر دستگاه منتقل و وظیفه خود را بخوبی ایفا کند، خدمت رسانی به مردم نیز بهبود می یابد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین کاغذلو روز یکشنبه در دیدار با اعضای هیأت رئیسه شورای روابط عمومی شهرستان ورامین افزود: این شورا با وحدت رویه و استفاده از شیوه های نوین اطلاع رسانی می تواند ارتباط دو سویه بین مردم و مسئولان ایجاد کند.

فرماندار ورامین با تاکید بر ضرورت ارتقای وضعیت اطلاع رسانی از خدمات انجام شده به نقاط مختلف کشور گفت: به طور نمونه بیش از یک هزار میلیارد ریال در روستاهای این شهرستان برای برخورداری آحاد جامعه از مواهب جمهوری اسلامی هزینه شده است لذا این اقدامات باید به اطلاع همه مردم برسد.

وی بر تعامل سازنده مدیران روابط عمومی با اصحاب رسانه نیز تأکید و بیان کرد: اگر اقدامات صورت گرفته در مناطق مختلف از طریق رسانه ها اطلاع رسانی نشود بسیاری از اقدامات ابتر و بدون اثر می ماند.

در پایان این جلسه احکام اعضای هیأت رئیسه روابط عمومی های شهرستان ورامین اعطا شد.

۳۰ دیماه امسال با برگزاری مجمع عمومی شورای روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان ورامین، اعضای هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *