حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن استکبار را مایوس می کند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن استکبار را مایوس می کند

انتشار: شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۴:۱۷ |
کد خبر: 48331 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


بیرجند – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضو گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یکبار دیگر استکبار جهانی و دشمنان انقلاب را مایوس خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید علیرضا عبادی روز شنبه در آیین سوگواره یاس نبوی در محل آستان مقدس امامزادگان باقریه بیرجند افزود: فکر نکنید حضور یا عدم حضور یک نفر در راهپیمایی بی تاثیر است در حالی که هر نفر خود می تواند مایوس کننده دشمن باشد.

وی بیان کرد: امام راحل ۲۲ بهمن را یوم الله نامید چون مطمئن بود این موفقیت فقط توسط خدا امکان پذیر است لذا فرمود انقلاب می کنیم تا پیروز شویم و پرچم اسلام را به دست صاحب عصر( عج) برسانیم.

این نماینده مجلس با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) که ۲۲ بهمن ۵۷ معجره خدا و ایام الله است گفت: در آن زمان اراده خدا به این موضوع تعلق گرفته بود و امام هم می دانست انقلاب می شود لذا با رهبری خود توانست دنیا را تغییر دهد.

وی بیان کرد: ظالمان و جهان استکبار می دانستند امام این انقلاب را به سرانجام خواهد رساند و همه به قدرت امام پی برده بودند.

عبادی با طرح این سوال که چرا آمریکایی ها از انقلاب اسلامی ناراحتند؟ یادآور شد: آنها از ما می خواهند به دوران ذلت گذشته برگشته و قدرت آنها را بپذیریم.

وی ادامه داد: آمریکا می خواهد ملت غیور ایران نوکری آنان را کرده و غلام حلقه به گوش اسرائیل باشند لذا دوست ندارند دارای قدرت فناوری و پیشرفت علمی باشیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا و استکبار می خواهند به عنوان ارباب، هر وقت خواستند ما را زده، بمباران کنند و هر وقت دلشان می خواهد گوشه ای از خاک را بگیرند و مانند عربستان ما را نوکر خود بدانند اما کور خوانده اند.

وی عنوان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی اکنون به ۴۰ سالگی رسیده است مطمئن باشیم ایام الله های دیگری در راه خواهد بود.

عبادی تاکید کرد: باید فرموده مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان را جدی گرفته و تن به یاوه گویی ها دشمنان ندهیم این در حالیست که در حوادث مختلف سخنان ایشان جدی گرفته نشده است.

وی اظهار داشت: همه روزها روزهای خداست اما یوم الله به ایام مخصوصی اطلاق می شود که نشانه اهمیت و عظمت آن است و این کلمه ریشه قرآنی دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: در قرآن آمده حوادث و وقایع مهم را به مردم یادآوری کن چراکه حوادثی که در این ایام الله رخ داده برای تاریخ و انسان ها در طول تاریخ آموزنده و بیدار کننده است.

وی با بیان اینکه در ایام الله قدرت خدا ظهور و بروز پیدا می کند اظهار داشت: وقتی معجزه الهی در حادثه ای بروز پیدا کند به آن یوم الله گفته می شود.

عبادی عنوان کرد: عالم دنیا بگونه ای است که قدرت خدا همیشه ظهور و بروز ندارد چون خدا به انسان ها اختیار داده تا از این طریق خوب را از بد و سره از ناسره تشخیص دهند.

وی یادآور شد: دنیا محل امتحان است و انسان ها آزمایش می شوند لذا قدرت خدا ظهور و بروز ندارد و اختیار به انسان ها داده شده است لذا باید هم فاسق و فاجر توان فسق و فجور داشته باشد و هم انسان های متعهد بتوانند با اینها مبارزه کنند.

نماینده مجلس گفت: در عالم دنیا امکان حیات و ممات ظالم و مجاهدان وجود دارد و اختیار گول زننده است و قدرت خدا ظهور و بروز ندارد برخلاف قیامت که قدرت خدا ظهور و بروز دارد و آنجا جای امتحان نیست.

وی افزود: گاهی عقل انسان نیز به گونه ای است که شاید به خواب برود و انسان به آن رجوع نکند اما گاهی معجزه رخ می دهد و قدرت اختیار از انسان گرفته می شود اما این روش دایمی دنیا نیست.

عبادی بیان کرد: گاهی ایام الله برای رفع بیماری های روحی و روانی است که سنگدلی و خدا را ندیدن از جمله این بیماری هاست.

وی ادامه داد: انسان در برابر خدا عددی نیست لذا با ایام الله انسان به جای دنیا محوری، آخرت محوری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *