راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار ایران در چهل سالگی انقلاب است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار ایران در چهل سالگی انقلاب است

انتشار: شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۲:۵۷ |
کد خبر: 48314 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: حضور مردم در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن، نمایش اقتدار ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی اظهارداشت: مردم ایران اسلامی در حالی به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب می روند که به واسطه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران از اقتداری بی نظیر در منطقه برخوردار است، عزتی که دشمنان هیچگاه تاب دیدن آن را ندارند.

وی گفت: دهه فجر امسال به دلیل تقارن با ایام سوگواری دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و مردمی که با تکیه بر باورهای دینی، انقلابی عظیم را به رهبری امام راحل شکل دادند با حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن ، بار دیگر اقتدار ایران اسلامی را در چهل سالگی پیروزی انقلاب به رخ جهانیان می کشند.

محمودی افزود: راهپیمایی امسال مردم ورامین در ۲۲ بهمن همچون سایر مناطق کشور از ساعت ۹:۳۰ از مقابل مصلای صاحب الزمان(عج) آغاز و راهپیمایان پس از عبور از خیابان های شهدا و بلوار شهید باهنر، در ابتدای زیرگذر شهدای ۱۵ خرداد تجمع می کنند.

محمودی افزود: علاوه بر مسیر اصلی، راهپیمایان از مقابل مسجد ارشاد امرآباد، مسجد چهارده معصوم(ع) جهاد، مسجد باب الحوائج کهنه گل و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) کاظم آباد در مسیرهای فرعی به راهپیمایان می پیوندند.

وی تصریح کرد: راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ورامین به دلیل اهمیت این شهرستان به عنوان مبداء حرکت خونین قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ به صورت هوایی تصویربرداری شده و اخبار حضور با صلابت مردم به تمامی شبکه های تلویزیونی مخابره می شود.

وی گفت: با هماهنگی صورت گرفته، ۷۰ دستگاه اتوبوس کار جابجایی راهپیمایی از نقاط مختلف شهرستان را بر عهده دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: در طول مسیر برگزاری راهپیمایی برنامه های متنوع فرهنگی و هنری توسط هنرمندان و دستگاه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان ورامین برگزار می شود.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق استان تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *