تجربه ای که امام راحل به ملت آموخت موتور محرکه دهه های بعدی انقلاب شد | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

تجربه ای که امام راحل به ملت آموخت موتور محرکه دهه های بعدی انقلاب شد

انتشار: شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۲:۲۱ |
کد خبر: 48313 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک گفت: تجربه ای که امام راحل به ملت آموخت موتور محرکه دهه های بعدی انقلاب شد و موجب شد اینچنین با اقتدار مقابل هرگونه زیاده خواهی و استبداد دشمنان ایستادگی کنیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بهمن خطیبی پیش از خطبه های نماز جمعه قرچک به مناسبت دهه مبارکه فجر، با گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا افزود: رهبری امام راحل در دهه اول انقلاب اسلامی تجربه ای به مردم و مسئولان داد که موتور محرکه دهه های بعدی شد.

 

وی بیان کرد: سختی های امروزی کشور به سختی های اوایل انقلاب نمی رسد چرا که توطئه های آن زمان سهمگین تر بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به اینکه کشور ما در منطقه خاورمیانه و حتی در جهان در برخی شاخص ها حرف اول را می زند، ادامه داد: چهار دهه است که ملت و مسئولان کنار یکدیگرند و نتیجه این می شود که کسی نمی تواند به خاک این کشور تعرض کند و فراتر از آن امروز می بینیم در تحولات اساسی جهان اسلامی ایفاگر نقش بی بدیل هستیم.

وی به عوامل پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: اقتدار، ولایتمداری و باورهای مذهبی کشور را بیمه کرده است.

خطیبی افزود: انقلاب ما تصمیم یک شبه نبود بلکه چند جنبش اساسی در بوجود آمدن آن نقش داشت و انقلاب دستاورد یک حرکت الهی و معنوی با خلوص نیا مردم و رهبری امام بود.

 

وی با اشاره به اینکه ببالیم به اینکه امروز در تحولات اساسی جهان اسلام نقش داریم، به خدمات دولت و نظام در طول ۴۰ سال اشاره کرد و گفت: مجموعه دولت و نظام در این چهل سال خدمات بسیاری داشته است

سرپرست فرمانداری قرچک ادامه داد: چهل سال پیش قرچک با امروز قابل مقایسه نیست و زیرساخت های اساسی در شهر و روستاها شکل گرفته است.

خطیبی به پروژه های عمرانی امسال در حوزه های مختلف اشاره کرد و عنوان کرد: بخش از پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی امسال در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: دولت بسیاری مشکلات اعتباری شهر و روستا را در این شرایط سخت اقتصادی مرتفع کرده است.

وی با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ادامه داد: زندگی حضرت فاطمه(س) سراسر درس است، ایشان از یک جایگاه بسیار والا برخوردار هستند و ضروری است که زنان جامعه اسلامی این بانوی بزرگ را الگوی خود قرار دهند و یکی از مهم‌ترین درس‌هایی که از حضرت فاطمه(س) می‌توان آموخت، ولایت‌مداری است.

وی وحدت را از مهمترین نیازهای امروز کشور خواند و تأکید کرد: باید همچون همیشه در کنار یکدیگر در مقابل مشکلات بایستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *