مسئولان با کار جهادی مشکلات مردم را بر طرف کنند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مسئولان با کار جهادی مشکلات مردم را بر طرف کنند

انتشار: شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۰:۳۰ |
کد خبر: 48310 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه امروز مردم و به ویژه جوانان با مشکلات معیشتی و بیکاری روبرو هستند، گفت مسئولان اجرایی کشور باید بیش از دهه ۶۰ با کار جهادی، ایثار و فدارکاری مشکلات مردم را برطرف کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام مجید انصاری شامگاه جمعه در مراسم عزاداری شب شهادت حضرت زهرا (س) در حرم امام خمینی(ره) اظهار داشت: مردم و به ویژه مستضعفان جامعه نور چشم امام راحل بودند، مسئولان باید بار مشکلات را از دوش مردم بردارند.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان با ابزارهای نوین ارتباطی در فضای مجازی به دنبال ناامیدی و سلب اعتماد مردم نسبت به نظام اسلامی است، عنوان کرد: امروز بیش از دهه ۶۰ و دوران هشت سال دفاع مقدس نیازمند همدلی، ایثار و فداکاری مسئولان هستیم.

انصاری ادامه داد: مسئولان و خواص آگاهانه و یا ناآگاهانه نباید در جهت اهداف دشمنان در خصوص ناامیدی مردم نسبت به نظام گام بردارند، فساد در دستگاه های دولتی در هر سطحی که باشد باید نابود شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر پایه عدالت، اخلاق و انصاف بنا شده است افزود: شخصیت ها و بزرگان نظام اسلامی نباید قربانی تهمت و کینه جریان و افراد خاصی شوند، هم اکنون بش از هر زمانی نیازمند وحدت و انسجام هستیم.

انصاری اضافه کرد: امروز که انقلاب به چهل سالگی خود رسیده، مسئولان حداقل سالی یکبار باید وصیت نامه امام راحل که منشور آزادی و استقلال کشور است را بخوانند و به آن عمل کنند.

انصاری یادآور شد: امروز که کشور در موقعیت حساسی قرار گرفته است، تمامی آحاد مردم با هر گونه، گرایش و نگاهی با حضور گسترده در روز ۲۲ بهمن باید جواب دندان شکنی به دشمنان نظام اسلامی دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی از برکات وجود حضرت زهرا(س) و توسط فرزند ایشان خمینی کبیر ایجاد شد، عنوان کرد: انقلاب اسلامی نظامی فاطمی، علوی و حسینی است و در مسیر عاشورا و محرم به پیروزی و تداوم یافته است.

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت زهرا (س) در حرم امام خمینی(ره) با حضور بیت امام راحل و جمعی از عاشقان اهل بیت(ع) برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *