ندای تفرقه از هر تریبونی برخلاف منافع ملی و همسویی با دشمن است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

ندای تفرقه از هر تریبونی برخلاف منافع ملی و همسویی با دشمن است

انتشار: جمعه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۰۷:۱۵ |
کد خبر: 48302 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


ایلام- ابتکارآنلاین: فرماندار دهلران داشتن وحدت و انسجام بیش از پیش را لازمه غلبه بر توطئه ها و تحریم دشمنان ذکر کرد و گفت: ندای تفرقه انگیز از هر تریبونی که باشد اقدامی برخلاف منافع ملی و همسو با توطئه های دشمن است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – مجید عسگری در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه دهلران با دکر توطئه های همه جانبه امریکا بر علیه انقلاب گفت: آمریکا با پشت کردن به یک معاهده بین المللی تحریم های یکجانبه شدیدی علیه نظام و ملت ایران اعمال کرده است.

وی تصریح کرد : کاخ سفید برای کارامدی و تحقق اهداف تحریم ،طراحی های مختلف روانی و سیاسی مختلفی مانند اختلاف بین اقوام و قوا و جدایی ملت از حاکمیت را نیز علیه ایران اسلامی دنبال می کند.

فرماندار دهلران هشدار داد: براین اساس هر کس در هر جایگاهی که بخواهد وحدت را خدشه دار کند بداند بر خلاف اتحاد و انسجام ملی حرکت کرده است.

وی حفظ اتحاد و وحدت را رمز عبور از جنگ مبتنی بر تحریم و اختلاف عنوان کرد.

و مقایسه دستاوردهای انقلاب را با قبل ازان با توجه به حجم کارها و اقدامات انجام شده جفا در حق نظام دانست و گفت: پیشرفت و توسعه کشور در حالی است که دشمنان در ۴۰ سال اخیر از هیچ توطئه ای علیه ما کوتاهی نکردند اکنون نیز تحریم ها را دنبال می کنند.

وی از همه آحاد مردم برای حضور باشکوه در اهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد و افزود:همه با هر دیدگاه و جناحی روز ۲۲ بهمن را به روز شکوه و وحدت و تجلی اتحاد و انسجام ملی تبدیل کنیم .

عسگری افزود: فرماندار دهلران با اشاره به شناخت از ظرفیت ها و منابع خدادای دهلران،مرز و نیروی انسانی آن گفت:از همه طیف ها و گروه های سیاسی با هر گرایشی برای نیل به توسعه و پیشرفت شهرستان بهره خواهیم گرفت و در این مسیر از ظرفیت همه دلسوزان که هدفشان توسعه شهرستان باشد استفاده خواهیم کرد.

عسگری در پایان به مصوبات نشست مشترک کمیته توسعه و برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان در سفرهای استاندار اشاره و گفت:تمام مصوبات این نشست ها را پیگیری خواهم کرد و تلاش می شود با عملیاتی کردن این مصوبات گوشه ای از مطالبات مردم محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *