اروپا همانند آمریکا غیرقابل اعتماد است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اروپا همانند آمریکا غیرقابل اعتماد است

انتشار: جمعه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۰۶:۳۸ |
کد خبر: 48301 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


همدان – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان با اشاره به اطلاعیه ۱۲ ماده ای اخیر اروپا گفت: از برجام باید درس گرفت زیرا تجربه نشان داده نه تنها امریکا بلکه اروپا هم غیر قابل اعتماد است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – آیت الله غیاث الدین طه محمدی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته همدان اظهار داشت: کشورهای اروپایی در سال میلیاردها دلار اسلحه برای کشتار ملتهای مظلوم جهان هزینه کرده و با داشتن بمب اتم آغازگر بسیاری از جنگهای نابرابر در کشورهای مسلمان هستند، اما از اندک موشک و سلاح های دفاعی ایران احساس خطر می کند.

امام جمعه همدان تاکید کرد: ملت ایران باید مانند همیشه هوشیارو بیدار باشند و فریب اروپا را نخورند.

آیت الله طه محمدی با گرامیداشت چهلمین سالگرد با شکوه انقلاب اسلامی، گفت: این پیروزی حاصل زحمت همه اقشار مردم ایران بود و اینکه عده ای در پی سهم خواهی باشند و انقلاب را متعلق به خود بدانند، درست نیست.

وی اضافه کرد: در پیدایش انقلاب، مبارزه با جنگها، خنثی کردن فتنه ها و پشت سر نهادن هزاران بلا، ارتش، سپاه، بسیج، آزادگان ، جانبازان و همه ملت سهیم هستند اما نقش عنصر ولایت و رهبری از همه مهمتر و با ارزش تر است.

امام جمعه همدان گفت: ولایت فقیه ملت را از پراکندگی و آشفتگی نجات داد و تا امروز صدها قوم را یکپارچه و متحد کنار یکدیگر قرار داده است.

آیت الله طه محمدی خاطرنشان کرد: در چهل سالگی انقلاب این قوام و اتحاد بسیار نمود و جلوه دارد به طوریکه با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم و تفرقه افکنی دشمنان مردم پابرجا ایستاده و حامی انقلاب هستند.

وی با اشاره به دستاوردها و برکات انقلاب گفت: هیچ مکتبی به غیر از مکتب اهل بیت (ع) نمی توانست جوانانی انقلابی پرورش بدهد که در برابر توپ و گلوله با شجاعت و جسارت بایستد و جان فشانی کند.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه پیوند بین مردم ایران هر روز قوی تر و ناگسستنی می شود گفت: این در هم تنیدگی هرگز با توطئه های شیطانی دشمنان متلاشی نمی شود و آمریکا و اروپا این را آویزه گوششان کنند.

آیت الله طه محمدی با هشدار به خانواده ها یادآوری کرد: والدین، فرزندان را از گزند فضای مجازی و تبلیغات مخرب و جذاب غربی حفظ کنند تا انقلاب اسلامی محفوظ بماند.

آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در ۲۲ نقطه استان همدان بر پا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *