تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی نیازمند مهندسی کلان است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی نیازمند مهندسی کلان است

انتشار: جمعه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۰۴:۵۶ |
کد خبر: 48286 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: حجت‌الاسلام والمسلمین حجت‌الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: نظام ما اگر در بخش‌های مختلف از اسلام عبور کند از اعتبار ساقط می‌شود، عمل سالم محصول آدم‌های سالم است،  زیرا انقلاب با اصول و مبانی اسلامی، شعارهای الهی و کلمات مقدس الله‌اکبر و لا اله الا الله آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در اوج رجزخوانی استکبار جهانی و توسعه نظام سلطه حیات تازه‌ای در جهان به وجود آورده است تصریح کرد: بزرگ‌ترین وظیفه ما این است که مشخصات عصری را که امام راحل آغازگر آن بودند و مشخصات عصری که دنیا تحت ستم و سلطه به دنبال آن است را بشناسیم.

 

امام جمعه شهرستان قرچک افزود: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دوره بلوغ و کامل شدن و اشاعه محتوایش به جهان است، امروز وظیفه داریم شرایط پیش از انقلاب را برای جوانان و نسل جدید تبیین کنیم چرا که آن‌ها دوران حقارت، وابستگی و بدبختی را لمس نکردند و از طرفی دشمنان نیز با تبلیغات مسموم و فریبکارانه نیز به دنبال انحراف افکار جوانان است.

 

اسماعیلی با اشاره به لزوم بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: پیشرفت‌های بی‌نظیر و عملکردهای نیروهای انقلابی را در کنار هرزه‌گی‌های عده‌ای سیاه نکنیم، نیاز به یک مهندسی کلان و دقیق تبلیغی داریم و باید فضا برای این امر مهیا و کاستی‌ها بیان شود.

 

وی ادامه داد: ملت از مرفهین بی‌درد متنفر است از مسئولانی که دستشان در دست اجانب است بیزار است، از کسانی که دلبسته کوته‌نظران و پوچ‌گرایان غربی هستند متنفر است، مردم از تنبلی و سستی و بی‌برنامگی رنج می‌برند، از نفوذی‌های سلطنتی و لیبرالی که مزدوران صهیونیستی هستند عصبانی هستند، از نافرمانی‌های مختلف در برابر اوامر راهگشای مقام معظم رهبری نارحت هستند، از بی‌توجهی به اقتصاد مقاومتی نگران هستند.

 

امام جمعه شهرستان قرچک با اشاره به بیانات رهبر انقلاب بیان کرد: این انقلاب موجود زنده است که قوام و مرگ دارد که عده‌ای عوامل قوام و عده‌ای عوامل ضعف آن هستند، اگر تابع اصول انقلاب باشیم عوامل قوام و اگر در خدمت باشیم عوامل ضعف انقلاب هستیم برگردید.

 

اسماعیلی خطاب به مسئولان افزود: مردم همه جوره با شما راه آمدند، به خاطر رهبر عزیز و انقلابی‌شان به شما فرصت دادند و امسال نیز با شکوه‌تر از هر سال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می‌گیرند و ۲۲ بهمن تماشایی را برگزار می‌کنند.

 

انقلاب اسلامی تفکرات شوم دشمن را صفحه روزگار محو می‌کند

 

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین حیدری امام جمعه موقت شهریار امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان شهریار ضمن گرامیداشت روز نیروی هوایی اظهار داشت: همافران در چنین روزی در سال ۵۷ با اقدام شجاعانه‌ای که داشتند بر مبنای بصیرت و تفکر انقلابی و اسلامی خود ضربه‌ای محکم به رژیم پهلوی وارد کردند.

 

وی سپس با اشاره به فرمان امام خمینی(ره) برای شکستن حکومت نظامی در روزهای منتهی به ۲۲ بهمن بیان کرد: این اقدام سبب شد که رژیم پهلوی نفس آخرش را بکشد و دست‌های آن از کشور برچیده و به زباله‌دان تاریخ فرستاده شود، پیروزی انقلاب سبب شد که مظلومان جهان روحیه بگیرند و وحشت در دل مستکبران بیافتد.

 

امام جمعه موقت شهریار سپس با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سیاسی افزود: انقلاب اسلامی سبب آزادی و استقلال سیاسی کشور شد و طومار ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را درهم شکست و استقرار اسلام را کلید زد.

 

حیدری ادامه داد: استقلال و عزّت امروز ما از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است، ۴۰ سال از عمر انقلاب می‌گذرد و مردم در تمام این سال‌ها مسئولان را با رأی مستقیم و غیرمستقیم خود انتخاب کرده و به واقع در تمام امور کشور مردم تصمیم‌گیرنده هستند.

 

وی تصریح کرد: دشمنان از چندی قبل به تحرکاتی روی آورده‌اند و به دنبال این بودند که مردم ایران ۴۰ سالگی انقلاب را نبینند اما اکنون به ترامپ و آمریکا و همراهانش می‌گوئیم که پیش از تو نیز دیگران این فکرها را در سر داشتند اما همه آن‌ها به زباله‌دان تاریخ انداخته شده و با این تفکر طعمه مور در گور شدند.

 

امام جمعه موقت شهریار با اشاره به برگزاری نشست سران کشورهای عربی با هدف تحت‌الشعاع قرار دادن نشست ورشو گفت: آن‌ها به دنبال طرح دوباره دخالت ایران در برخی کشورها هستند اما تفکرات مکارانه آن‌ها به خودشان بازمی‌گردد و این را باید بدانیم هرگاه دشمن به ما روی خوش نشان داد به این دلیل است که کاری را برخلاف آرمان‌های امام راحل انجام داده‌ایم بنابراین از یاد نبریم که در هر مسیری باید پشت سر ولایت فقیه باشیم تا آسیبی به انقلاب اسلامی و کشورمان وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *