مسئولان انتظارات مردم را برآورده کنند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مسئولان انتظارات مردم را برآورده کنند

انتشار: جمعه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۰۴:۱۰ |
کد خبر: 48284 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: حجت الاسلام والمسلمین باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا گفت: مسئولان انتظارات برحق مردم که نسبت به دهه اول انقلاب بیشتر شده باید برآورده کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام والمسلمین باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا گفت: مسئولان انتظارات برحق مردم که نسبت به دهه اول انقلاب بیشتر شده باید برآورده کنند.

 

وی افزود: با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری باید هم انتظارات مردم بیشتر باشد.

 

امام جمعه پیشوا گفت: در حال ورود به دهه پنجم انقلاب هستیم و در هر دهه و هر سال ما با توطئه های دشمنان مواجهه بودیم و هر دهه نیز یک سیلی محکم خورده است.

 

وی افزود: همین حضور ۲۲ بهمن هم سیلی محکمی می شود بر دهان یاوه گویان که در حال سیه نمایی دستاوردهای انقلاب هستند.

 

خطیب نماز جمعه پیشوا گفت: می بینیم رئیس جمهور امریکا، اعضای کابینه آن و نوچه های آن در منطقه در حال برنامه ریزی علیه انقلاب ما هستندو از هیچ کاری هم فرو گذار نیستند.

 

وی افزود: هدف دشمن نفت ما، هسته ای ما، موقعیت ما و سرمایه های ما نیست بلکه مردم است تا آنها با انواع توطئه ها از راه درست برگرداند و محوریت فعالیتهای آنهم جنگ روانی است.

 

خطیب نماز جمعه پیشوا گفت: همیشه به یاری خداوند و ولایت ، دشمنان به بن بست خورده اند ولی بازهم دست از دسیسه برنمی دارند.

 

وی افزود: در بحث عدالت اجتماعی مسئولان باید سعی کنند این امر مقدس بیشتر تحقق پیدا کند ، امری که هم در قرآن، نحج الابلاغه و کتب دینی به وفور آمده است که از اسلام ناب محمدی برخواسته است.

 

خطیب نماز جمعه پیشوا گفت: بیشتر مدیران نظام پاک هستند ولی همین مقدار فساد هم در کشور ما زیاد است و باکوچکترین خلافی می بینیم که چه سیاه نمایی دشمنانانجام میدهند.

 

وی افزود: برخی می پرسند باتوجه به زدگی کوتاه حضرت زهراس آیا می شود از دختر پیامبر الگو گرفت یا می پرسند که این موضوع برای ۱۴۰۰ سال پیش است، باید بگوییم که الگو گرفتن بانوان ما از همسر حضرت علی ع باید در همه زمینه ها باشد شاید سخت باشد ولی در مورد قرآن هم می گویند که برای سالهای گذشته است.

 

همچنین در پایان نماز جمعه از استاد رحیم مقدومی بدلیل ترویج کتاب نویسی و کتاب خوانی در شهرستان تجلیل شد.

 

به مناسبت دهه فجر امروز سخنران پیش از خطبه ها، حسین عباسی فرماندار شهرستان سخنرانی کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *