اتوبوس جوان برای اولین بار در کشور در شهرستان قرچک افتتاح شد | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اتوبوس جوان برای اولین بار در کشور در شهرستان قرچک افتتاح شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۰:۳۴ |
کد خبر: 48211 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: اتوبوس جوان برای اولین بار در سطح کشور در شهرستان قرچک با حضور سرپرست فرمانداری افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز اتوبوس جوان با حضور بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری، علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، مینا شمس مشاور فرماندار در امور جوانان و مدیر روابط عمومی، رئیس اداره اجتماعی فرمانداری، رئیس اداره ورزش و جوانان، مدیر شبکه بهداشت و درمان، اعضای شورای مشورتی جوانان و دیگر مسئولان در محل فرمانداری افتتاح شد.

این طرح ابتکاری که از سوی اداره ورزش و جوانان و با همکاری شبکه بهداشت و درمان صورت گرفت برای اولین بار در کشور است که به صورت سیار در مناطق مختلف شهرستان مستقر می شود و با حضور کارشناسان به جوانان در حوزه های مختلف از جمله سلامت و بهداشت و ازدواج به جوانان مشاوره رایگان داده می شود.

سرپرست فرمانداری قرچک در حاشیه این مراسم گفت: سرمایه انسانی مهمترین سرمایه هر کشوری است و جوانان به عنوان سرآمد جمعیت یک کشور محسوب می شوند که باید برای حال و آینده آنها برنامه ریزی دقیق داشته باشیم.

بهمن خطیبی در ادامه افزود: ارتقای مهارت های زندگی در بین جوانان و ارائه مشاوره های لازم به آنان از تأکیدات ما در سطح شهرستان است که با همت متولیان از جمله اداره ورزش و جوانان، شبکه بهداشت و درمان و سایر ادارات در حال پیگیری و اجراست.

گفتنی است در این مراسم جمعی از جوانان به صورت خودجوش با استقرار در این اتوبوس، کارشناسان مربوطه را همراهی کرده و به صورت داوطلب توضیحات لازم را به جوانان در سطح شهرستان ارائه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *