فقرزدایی در قرچک سرعت بالایی دارد | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

فقرزدایی در قرچک سرعت بالایی دارد

انتشار: سه شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۰:۲۰ |
کد خبر: 48170 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در مراسم افتتاح چند پروژه در قرچک گفت: شهرستان قرچک از شهرستان‌هایی است که فقرزدایی در آن به نحومطلوب در حال انجام است و پیشرفت این شهرستان نسبت به چند سال گذشته مشهود بوده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در چهارمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور محمد امامی امین معاون اقتصادی استاندار تهران، بهمن خطیبی فرماندار، حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه، محسن خرمی‌شریف شهردار، علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش و سایر مسئولان چند پروژه عمرانی، فرهنگی، آموزشی و تولیدی در شهرستان قرچک افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

محمد امامی امین معاون استاندار تهران در مراسم کلنگ زنی سرای محله خبرنگار اظهار داشت: شهرستان قرچک به همت مسئولان و کمک های شهرداری و شورای اسلامی شهر در چرخه پیشرفت قرار گرفته است و احداث مراکز فرهنگی باعث تقویت زیرساخت‌ها می‌شود.

معاون استاندار تهران گفت: شهرستان قرچک از شهرستان‌هایی است که فقرزدایی در آن به نحومطلوب در حال انجام است و پیشرفت این شهرستان نسبت به چند سال گذشته مشهود بوده است.

وی افزود: این پیشرفت‌ها به همت تلاش شبانه‌روزی مسؤولان صورت گرفته چراکه مردم این دیار محقق بهترین خدمات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *