مسئولان خود را کنار مردم ببینند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مسئولان خود را کنار مردم ببینند

انتشار: دوشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۴:۰۳ |
کد خبر: 48164 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


کرمان – ابتکارآنلاین: معاون وزیر دادگستری با بیان اینکه مسئولان از بدنه مردم هستند گفت: مسئولان در راستای عمل به مسئولیت ها و عملکرد بهتر در خدمت رسانی به جامعه باید خود را در کنار مردم ببینند و با آنها زندگی کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – جمال انصاری روز دوشنبه در آئین افتتاحیه پروژه ساختمان مرکزی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان افزود: مسئولان باید به مولفه ها و وظایفی که برای آن ها تعریف شده است به بهترین شکل عمل کنند.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: مسئولان توجه داشته باشند که باید در مسیر تحقق معنویات و رسیدن به اهداف عالیه جمهوری اسلامی ایران از هیچ کاری فروگذاری نکنند تا مردم دولتمردان را باور کنند.

انصاری بیان کرد: مطمئن باشید تا زمانی که انقلاب اسلامی از ظرفیت و اندوخته بزرگی به نام مردم استفاده می کند سرافراز است و مردم از رسالت، اندیشه و حمایتشان به انقلاب کوتاه نخواهند آمد و همیشه در کنار مسئولان خواهند بود.

وی افزود: برگزاری جشن ها به همراه افتتاح و بهره برداری هایی که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب انجام می شود به عنوان یادآوری ذهنی برای ارائه خدمت به مردم است که امیدواریم در این مسیر آن خدمت رسانی در شان مردم را بتوانیم انجام دهیم.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی در ادامه بیان کرد: انقلاب اسلامی با سختی و از خود گذشتگی، ایثار و جان فشانی شهداء و ایثارگران بر خلاف میل دشمنان با همه کینه، عناد و مشقتی که برای نظام فراهم آورده اند امسال چهلمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد و به فرمایش مقام معظم رهبری مستحکم تر و مقدرانه تر از گذشته به حیاتش ادامه می دهد.

وی ۷۵ درصد کار انجام شده در ساختمان مرکزی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان را وظیفه و تکلیف ستاد دانست و گفت: در هر جا بخواهد خدمتی برای مردم انجام شود در جهت تسهیل و انجام آن سازمان تعزیرات حکومتی مشارکت خواهد داشت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان نیز در ادامه گفت: ساخت و تجهیز ساختمان جدید اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان از مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به این استان است.

ارسلان میری ادامه داد: عملیات اجرایی این طرح خردادماه سال ۹۰ آغاز و این ساختمان با ۷۵ درصد اعتبار ملی و ۲۵ درصد اعتبار استانی در چهار هزار و ۴۰۰ متر مربع در سه طبقه پارکینگ با هزینه ۸۴ میلیارد ریال به کارفرمایی ادارات کل راه و شهرسازی و تعزیرات حکومتی استان کرمان ساخت و تجهیز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *