آتش به اختیار را در برخورد با اخلال گران اقتصادی شروع کردیم | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

آتش به اختیار را در برخورد با اخلال گران اقتصادی شروع کردیم

انتشار: یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۴۵:۴۴ |
کد خبر: 48134 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


تهران – ابتکارآنلاین: رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: آتش به اختیار را برای برخورد با اخلال گران اقتصادی شروع کردیم و در حوزه امنیتی اگر تحرکی ایجاد شود که امنیت و آرامش شهروندان و نظام را هدف گرفته باشد، پلیس با اقتدار هوشمندانه با آن برخورد خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار حسین رحیمی این سخنان را در همایش رابطان دولتی و شوراهای معتمدان پلیس بیان کرد.

وی دیماه امسال نیز اعلام کرد که در ۹ ماه گذشته سال جاری یکهزار و ۶۵۶ تن در زمینه جرایم اقتصادی احضار و ۲۷۵ نفر آنان روانه زندان شده اند.

به گفته رحیمی، ۱۸ پرونده بزرگ اقتصادی تشکیل شده بود که دو تن آنان نیز به دستور مقام قضایی به اعدام محکوم شدند.

رحیمی همچنین در ادامه سخنان خود در همایش رابطان دولتی و شوراهای معتمدان پلیس افزود: انقلاب ما بر ولایت و مردم استوار است و نقش و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن زمستان سردی را برای دشمن ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه ما ۴۰ سال با استکبار جنگیدیم و با دشمن تا دندان مسلح مقابله کردیم، افزود: این ‌جنگ برای آرمان و هدف ما در حال انجام است که با وجود فرمانده و شخصیتی که مسیر را برای ما ترسیم می‌کند، در حال پیش روی است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: دین ما می‌گوید که رهبر یک مسیر باید عادل، خستگی ناپذیر، شجاع، نترس، دلاور، حق محور و خدا محور باشد که ما همگی پیرو این رهبر هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه سه رکن دین، ولایت و مردم پایه‌های انقلاب است، گفت: این‌ها ستون های اصلی نظام است و همواره امام عزیز ما و رهبری عزیز ما به این سه رکن تاکید داشتند و دارند و بیشتر بر مردم تاکید دارند.

وی با بیان اینکه بحث سازوکار مردمی کردن امنیت در پایتخت از گفتمان در حال تبدیل شدن به عمل است، افزود: مردم هر جا که مشارکت کردند، پیروز و موفق بودیم و ما از ظرفیت مردم باید استفاده کنیم؛ بحث استفاده از پلیس افتخاری، معتمدین، عزیزان بسیجی و حتی بازنشستگان در دستور کار پلیس تهران قرار دارد.

سرداد رحیمی با بیان اینکه از اقدامات هوشمندانه نیروی انتظامی طراحی معاونت اجتماعی است، گفت: قرار گرفتن پلیس و مردم در کنار هم و استفاده پلیس از دیدگاه های جامعه و عملیاتی کردن عملیاتی مردم محور بر عهده معاونت اجتماعی است.

وی افزود: دشمن به شدت از اینکه نتوانسته است در امنیت ما خللی ایجاد کند ناراحت است و ما پیرو رهبری هستیم که فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه گام برداشتن در ۲۲ بهمن یک عبادت است و خود جشن ۲۲ بهمن تبلور مبارزه با استکبار و جهان‌خواری است، خاطرنشان کرد: فریاد زدن اسلام و قرآن حق طلبی است و باید یک کار بزرگ عبادی انجام شود؛ همانگونه که ایجاد تابستان گرم را به یک آرزو برای دشمنان تبدیل کردیم، زمستان امسال نیز با حضور مردم نویدبخش آغاز بهاری دیگر برای انقلاب خواهد بود.

 

**۳۵۰۰ معتاد متجاهر در تهران جمع آوری شدند

وی افزود: بیش از ۳۵۰۰ معتاد متجاهر و خرده و فروش مواد مخدر را در مناطق مختلف تهران به خصوص شوش، مولوی و هرندی جمع آوری کردیم.

فرمانده انتظامی پایتخت بیان کرد: من شرمنده آن خانمی هستم که فرزند خود را از میان معتادان به مدرسه می‌برد؛ قطعا تلاش خواهم کرد تا این مسائل تمام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *