یکی از برنامه های اصلی انقلاب اسلامی رسیدگی به محرومان است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

یکی از برنامه های اصلی انقلاب اسلامی رسیدگی به محرومان است

انتشار: یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۴۲:۴۴ |
کد خبر: 48114 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


ورامین- ابتکارآنلاین: امام جمعه خیرآباد گفت: یکی از برنامه های اصلی انقلاب اسلامی رسیدگی به محرومان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام جعفر طزری پیش از ظهر یکشنبه در همایش «فاطمیه عزت انقلاب» که در حسینیه شهدای گمنام ورامین برگزار شد اظهار داشت: در انقلاب‌هایی که قبل از انقلاب اسلامی و یا جریاناتی که بعد از انقلاب اسلامی به وجود آمده است، انقلابی پیدا نمی‌شود که یکی از برنامه‌های اصلی آن رسیدگی به محرومان باشد.

 

وی تصریح کرد: از روز پیروزی انقلاب اسلامی تا روز تشکیل کمیته امداد خمینی(ره) تنها ۲۲ روز طول کشید و این در حالی بود که انقلاب اسلامی در آن روزها درگیری‌ها و کارهای بسیار زیاد و بزرگی در حال انجام بود، امام خمینی(ره) به فکر مستضعفین بوده است.

 

امام جمعه خیرآباد اظهار داشت: طی چهل سال گذشته تمام دشمنی‌های دشمنان علیه ما انجام شده است.

 

وی پس از بیان اینکه این نظام خدمات بسیار گسترده و بزرگی داشته است که نمی‌توانیم تمام آنها را بشماریم، افزود: علاوه بر اینکه طی این چهل سال به دور ما دیوار کشیده بودند باز هم نتوانستند جلوی پیشرفت و گسترش ایران اسلامی را بگیرند.

 

طزری بیان کرد: امروز در نظام ما که یکی از شعارها و اصول ما حمایت از مستضعفین است ولی در مقابل افرادی کارهایی می‌کنند که افرادی جاهلانه و یا عامدانه می‌خواهند که مردم را نسبت به نظام بد بین کنند زیرا می‌دانند که مردم این نظام را نگه داشته‌اند.

 

وی اظهار داشت: امروز دشمنان می خواهند با فشار و تحریم اقتصادی مردم را از پا در آورند و در این مسیر افرادی فشار می‌بینند ولی این فشار همیشگی نیست همانگونه که جنگ تحمیلی هشت سال به طول انجامید ولی ادامه پیدا نکرد و با حمایت مردم نیز دشمنان شکست خوردند.

 

امام جمعه خیرآباد خاطر نشان کرد: کارمندان آمریکایی تنها ۳۵ روز بیکار شدند و از سوی دیگر فشارهای اقتصادی مردم را نیز ندیده‌اند ولی دیدیم که چگونه در حال از بین رفتن است ولی اینکه در کشور ما این مسائل پیش نیامد به آن دلیل است که در ایران مردم از یکدیگر حمایت می‌کنند از سوی دیگر نیز مثل کمیته امداد از طرف نظام در حال حمایت از قشر ضعیف است.

 

وی بیان کرد: وضعیت امروز ما از زمان جنگ خیلی بهتر است و معیشت مردم ما بهتر شده است هر چند که امروز مشکلاتی وجود دارد و مسؤولین باید پیگیری‌های لازم را انجام دهند تا این مشکلات نیز در سریعترین زمان ممکن از بین بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *