انقلاب اسلامی ایران در حال صادر شدن به‌تمامی کشورهای جهان است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

انقلاب اسلامی ایران در حال صادر شدن به‌تمامی کشورهای جهان است

انتشار: یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۴۲:۰۵ |
کد خبر: 48111 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام‌جمعه قرچک گفت: انقلاب اسلامی ایران در حال صادر شدن به‌تمامی کشورهای جهان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام‌ حجت‌الله اسماعیلی در مراسم زنگ انقلاب که در مدرسه دخترانه نمونه ارشاد برگزار شد، اظهار داشت: دانش آموزان و آینده‌سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید اندیشه‌های مهرورزی حضرت امام خمینی (ره) را در دستور کار خود قرار دهند تا در کارهای خود موفق باشند.

وی گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن گرفتیم که دشمنان قسم‌خورده و استکبار بر این باور بودند که انقلاب اسلامی ایران جشن چهل‌سالگی خود را نخواهد دید.

اسماعیلی افزود: مردم ایران بر این باورند که جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی شروع انقلابی دیگر است و شروع عملیاتی کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

امام‌جمعه قرچک تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در حال صادر شدن به‌تمامی کشورهای جهان است چراکه اسوه و الگویی ویژه در جهان شناخته‌شده است و  آثار و برکات زیادی داشته که همه شما کم‌وبیش از آن آگاه هستید.

وی به دستاوردهای حوزه آموزش‌وپرورش اشاره و خاطرنشان کرد: دستاوردهای زیادی از قبیل احداث مدرسه شهری، روستایی، پیشرفت علمی، قبولی‌های بالا در کنکور سراسری و کسب رتبه‌های برتر توسط دانش آموزان در المپیادهای جهانی که در همین انقلاب تحصیل‌کرده به‌دست‌آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *