نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در کرمانشاه گشایش یافت | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در کرمانشاه گشایش یافت

انتشار: شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۶:۲۵ |
کد خبر: 48102 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


کرمانشاه – ابتکارآنلاین: نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی روز شنبه (۱۳ بهمن) با حضور هوشنگ بازوند ، مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی استان در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه واقع در بوستان شاهد این شهر گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: این نمایشگاه از امروز تا ۱۸ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۱۸ پذیرای حضور مردم استان کرمانشاه است.

حبیب الله وفایی افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی به استناد مصوبات ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان مسئول کارگروه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب در کرمانشاه شده است.

وی اظهار داشت: در این راستا پنج کمیته تخصصی اجرایی ذیل این کارگروه با اهدافی چون تبیین محتوای نمایشگاه، تبلیغات و اطلاع رسانی به موقع، برپایی کارگاه های آموزشی در نمایشگاه تعیین شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه در ادامه گفت: در این نمایشگاه تمامی دستگاه های اجرایی استان از جمله دستگاه های نظامی و انتظامی حضور دارند که به معرفی فعالیت های تخصصی و دستاوردهای خود برای القا بخشیدن فضای انقلاب و نشان دادن میزان تغییرات شاخص های بخش مربوطه از ابتدای انقلاب تاکنون و همچنین ایجاد شور و نشاط و امید به آینده روشن برای مردم بالاخص نسل جوان استان می پردازند.

وفایی ، شعار این نمایشگاه «افتخار به گذشته و امید به آینده» اعلام کرد که دستگاه های اجرایی استان چهل سال بالندگی و افتخار را در نمایشگاه به تصویر کشیده اند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز کرمانشاه نیز در این نمایشگاه فرآورده های خبری خود در قبل و بعد از انقلاب اسلامی بخصوص دوران پیروزی انقلاب اسلامی ، دوران دفاع مقدس و گزارش ها ، تصاویر ، فیلم ها و بولتن های خبری مربوط به زلزله ۷٫۳ ریشتری سال ۹۶ را به نمایش گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *