پروژه راه‌اندازی موج FM از تهران تا مشهد در دست اقدام است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

پروژه راه‌اندازی موج FM از تهران تا مشهد در دست اقدام است

انتشار: شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۲:۵۸ |
کد خبر: 48082 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: معاون توسعه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران بابیان اینکه توسعه زیرساخت‌ها در دستور کار این سازمان قرار دارد، گفت: پروژه راه‌اندازی موج FM از تهران تا مشهد در دست اقدام است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – رضا علیدادی ظهر شنبه در جلسه شورای اداری گرمسار به میزبانی سالن جلسات فرمانداری این شهرستان ضمن بیان اینکه طی چهل سال گذشته خدمات و دستاوردهای مطلوبی در حوزه رسانه ملی انجام‌گرفته است، ابراز داشت: با توجه به پیگیری ایجاد زیرساخت‌های لازم در این سازمان پروژه راه‌اندازی موج FM از تهران تا مشهد در دست اقدام است.

 

وی بابیان اینکه امروز ۶۷ پروژه زیرساختی و فنی صداوسیمای مرکز سمنان به بهره‌برداری رسید، خاطرنشان کرد: در اوایل انقلاب، ایران دارای دو شبکه ملی بود که اکنون بعد از چهل سال ۶۶ شبکه تلویزیونی راه‌اندازی شده است.

 

معاون توسعه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مرز پوشش شبکه‌های ملی در استان سمنان به ۹۵ درصد رسیده است، ابراز داشت: ۳۲ ایستگاه تلویزیونی دیجیتال در این استان وجود دارد که این امر از دیگر دستاوردهای مهم سازمان در چهل سال گذشته برای این منطقه است.

 

علیدادی با اشاره به اینکه هجمه‌های دشمنان در رسانه‌های خارجی افزایش‌یافته است، اعلام کرد: ۳۰۶ شبکه خارجی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند.

 

وی بابیان اینکه در دهه سوم انقلاب پوشش شبکه تلویزیونی به ۱۰۰ درصد رسیده است، یادآور شد: شرکت‌های ایرانی در صدد صادرات فرستنده‌های خود به خارج از کشور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *