سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

مسئولان دماوند و فیروزکوه برای کارهای خود چشم‌انداز پیش‌بینی کنند

انتشار: پنج شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۳ / ساعت ۱۲:۴۶:۴۵ |
کد خبر: 4765 |
بازدید: 530 views |
بدون دیدگاه


دماوند- ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه باید بر اساس اسناد بالادستی چشم‌اندازی برای کارهای خود پیش‌بینی کنند.

 

حمیدرضا مشهدی‌عباسی  در همایش گرامیداشت هفته کتاب و تجلیل از گردآورنده‌، خادمان و پیشکسوتان عرصه کتاب و کتاب‌خوانی در مجتمع فرهنگی و هنری کوثر دماوند با تأکید بر ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و نشر کتاب‌ها اظهار داشت: امروز شاخص‌هایی که در این زمینه وجود دارد، باید حائز اهمیت دانسته شود.

 

وی با بیان اینکه برداشتی که می‌توانیم از فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی داشته باشیم، موضوع مدیریت آن است، افزود: نمایشگاه بزرگ کتاب ویژه شرق استان تهران در دماوند پیش‌بینی شده است و باید ادارات و مدارس شهرستان‌های شرق استان تهران از این نمایشگاه بهره‌مند شوند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعضی مواقع خبرهایی شنیده می‌شود که شهرستان دماوند در شاخص‌هایی رتبه برتر را کسب کرد و این نشان‌دهنده مدیریت درست مسئولان این شهرستان است.

 

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه تأثیر مدیریت در کارها بسیار مهم است، گفت: یک مدیر می‌تواند در مجموعه مسئولیت خود برنامه‌ریزی درستی داشته باشد تا به اهداف مورد نیاز دست پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه ادارات شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه باید بر اساس اسناد بالادستی چشم‌اندازی برای خود پیش‌بینی کنند، افزود: قطعأ باید برای رسیدن به قله رفیع سعادت تلاش کنیم؛ ۱۲ سال تا سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ باقی مانده و کشور ما قرار است در تمام شاخص‌های منطقه در مقام برتر قرار گیرد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بعضی از شاخص‌ها فرامنطقه‌ای عمل کرده‌ایم، تصریح کرد: ما در بسیاری از فرهنگ‌های منطقه سرآمد بودیم ولی امروز احساس می‌شود که کمبود‌هایی در این زمینه وجود دارد.

 

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه موضوع اساسی که ریشه بسیاری از بحث‏‌های فرهنگی و ارتقای علمی ویژه جوان ما در آن به حساب می‌آید، کتاب و کتاب‌خوانی است، افزود: برگزاری برنامه‌های هفته کتاب در شهرستان دماوند جای تقدیر دارد که امسال به شکل ویژه‌ای پیش‌بینی شده است.

 

وی با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند نقش به‌سزایی در این زمینه داشته است، گفت: خیلی‌ها با حضور در نمایشگاه‌ها درخواست کردند که این برنامه‌ها تنها به هفته کتاب اختصاص پیدا نکند و تداوم داشته باشد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در مدارس مسابقه کتاب‌خوانی طراحی شود، تصریح کرد: مدارس در این زمینه بسیار تأثیرگذار هستند و اگر این موضوع فرهنگ‌سازی شود، در بسیاری از شاخص‌ها پیشرفت می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *