مترو ورامین و حومه با سرعت در حال اجراست/ حداقل 3 سال زمان برای تکمیل پروژه نیاز است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

مترو ورامین و حومه با سرعت در حال اجراست/ حداقل ۳ سال زمان برای تکمیل پروژه نیاز است

انتشار: پنج شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۳ / ساعت ۱۲:۴۱:۵۷ |
کد خبر: 4760 |
بازدید: 462 views |
بدون دیدگاه


نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه پروژه مترو تهران – ورامین ، قرچک و پیشوا با سرعت و توان اجرا خواهد شد، گفت: حداقل ۳ سال نیاز داریم تا این پروژه تکمیل شود.

سیدحسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت مترو ورامین اظهارداشت: مترو ورامین با سرعت و قدرت انجام می‌شود و توسط شرکت مترو تهران و حومه انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد: همین الان با قدرت در حال انجام کار هستند و پل امام رضا (ع) را نیز یک هفته‌ای است که در حال ساخت آن بوده و ایستگاه‌های قرچک و پیشوا نیز در حال ساخت بوده و زیرساخت‌های بین‌راهی نیز در حال ساخت است.

 

نقوی افزود: از قول بنده اعلام کنید پروژه متروی تهران – ورامین، قرچک و پیشوا با همه سرعت و توان اجرا خواهد شد.

 

نماینده مردم ورامین درمجلس شورای اسلامی  در خصوص زمان بهره‌برداری از مترو خاطرنشان کرد: این پروژه، پروژه سنگینی است؛ برای نمونه مترو کرج ۲۰ سال طول کشید تا به بهره‌برداری رسید.

 

وی با بیان اینکه باید ۷۰ پل از پیشوا تا تهران ایجاد شود، گفت: پل امام رضا (ع) یکی از پل‌هایی است که مردم می‌بینند و باید پل‌هایی از محمدآباد، قلعه سین و در ادامه تا ده‌خیر شهرری ایجاد شود و ۱۰۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه نیاز است.

 

نقوی تصریح کرد: این پروژه کار بسیار سنگینی است و حداقل زمانی که می‌شود برای تکمیل مترو پیش‌بینی کرد، چهار سال است؛ یعنی اگر ما تحریم نشویم و مشکل کمبود اعتبار اتفاق نیفتد و موانع بوجود نیاید حداقل چهار سال زمان می‌برد که این پروژه تکمیل شود یکسال آن را پشت سر گذاشتیم و حداقل سه سال دیگر زمان برای تکمیل مترو نیاز دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *