مراکز آموزشی فاقد سیستم گرمایشی ری شناسایی و برخورد می شود | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

مراکز آموزشی فاقد سیستم گرمایشی ری شناسایی و برخورد می شود

انتشار: یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۹:۵۹:۰۸ |
کد خبر: 47472 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان ری گفت: تمامی مراکز آموزشی از جمله آموزشگاه های غیر دولتی، علمی و زبان که فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند، بدون اغماض برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی یزدان پناه روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ری اظهار داشت: از هفته گذشته اقدامات لازم در خصوص بازدید از مراکز آموزشی غیر دولتی، زبان و علمی در راستای استفاده از سیستم گرمایشی استاندارد آغاز شده و این بازدیدها تا دو هفته دیگر ادامه دارد.

وی تصریح کرد: ۹۰ درصد مراکز غیر دولتی که فاقد سیستم گرمایشی هستند نسبت به راه اندازی سیستم گرمایشی استاندارد به دلیل فرسودگی و استیجاری ساختمان ها توجهی نمی کنند.

یزدان پناه یادآور شد: آموزش و پرورش در راستای تامین امنیت و جان دانش آموزان با کسی تعارف ندارد و با مراکز غیر دولتی فاقد سیستم گرمایشی استاندارد بدون اغماض و بر مبنای قانون برخورد می کند.

وی افزود: تمامی مدارس دولتی از سیستم گرمایشی برخوردار هستند و فقط سه مدرسه به دلیل فرسودگی و در مرحله تخریب قرار دارند که از سیستم بخاری سوز استفاده می کنند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان ری عنوان کرد: با توجه به اهمیت وسایل گرمایشی در مدارس و تاثیر آن سلامت و امنیت دانش آموزان، هیچ مدرسه ای حق استفاده از وسایل گرمایشی غیر استاندارد را ندارد.

شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *