مسابقه نقاشی آب در ورامین برگزار شد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

مسابقه نقاشی آب در ورامین برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۹:۵۹:۰۳ |
کد خبر: 47469 |
بازدید: 35 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: آئین اختتامیه مسابقه نقاشی آب با حضور دانش آموزانی از شهرستان های جنوب شرق استان تهران در شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این آئین که روز یکشنبه در کانون هدایت آموزش و پرورش ورامین برگزار شد، از نفرات برتر این جشنواره تقدیر به عمل آمد و آثار برگزیده در قالب نمایشگاه گروهی در معرض دید عموم قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلات جنوب شرقی استان تهران در این مراسم گفت: فراخوان جشنواره نقاشی آب مساوی زندگی با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب از مهرماه امسال اعلام شد که طی آن ۴ هزار و ۱۹۷ نقاشی دانش آموزی از شهرستان های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت به دبیرخانه جشنواره ارسال و ۳۱ نقاشی به عنوان آثار برتر به اختتامیه راه یافتند.

علیرضا کارگری افزود: سرمایه‌گذاری فرهنگی بر روی دانش آموزان که نسل آینده ساز کشور محسوب می شوند، سبب تغییر رفتار در کل جامعه می شود که یقینا این مهم می تواند به کاهش و بهبود مصرف آب منجر شود.

کارگری با تأکید بر لزوم توجه به اجرای طرح های شبکه جمع آوری فاضلاب گفت: ۷۰ درصد از آب مصرفی، به فاضلاب تبدیل می‌شود و با تصفیه آن، آب مجددا وارد چرخه مصرف کشاورزی می شود از این رو از شهروندان ورامین درخواست می شود تا با خرید انشعاب فاضلاب، شرکت آبفا را در اجرا و تکمیل این پروژه یاری رسانند.

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی، تأمین آب مورد نیاز شهروندان ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت را برعهده دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *