نمایشگاه 40 سال دستاوردهای انقلاب در سمنان برپا می شود | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

نمایشگاه ۴۰ سال دستاوردهای انقلاب در سمنان برپا می شود

انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۵:۱۶ |
کد خبر: 47462 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


سمنان- ابتکارآنلاین: فرماندار سمنان گفت:نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در شهر سمنان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سید عباس دانایی روز شنبه در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر سمنان در سالن ‌جلسات فرمانداری افزود: دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های نظام جمهوری اسلامی در شهر سمنان به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب، از تاریخ ۱۵ تا ۱۹ بهمن ماه سال جاری با محوریت نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در سالن‌ نمایشگاه های بین المللی استان به ‌نمایش گذاشته می شود.

وی ابراز داشت: در این ‌نمایشگاه توانمندی های تولیدی صنعتی، کشاورزی و صنایع دستی استان عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی پس از گذشت ۴۰ سال از عمر آن خاطر نشان کرد: توجه به صنعت و پیشرفت اقتصادی در کشور یکی از اقدام های مطلوبی بود که در قالب برنامه ها و سیاست های انقلاب اسلامی در کشور اتفاق افتاد.

فرماندار سمنان افزود: قبل از انقلاب در استان سمنان تعداد محدودی واحد تولیدی فعالیت داشتند که پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب، اکنون تنها در شهر سمنان بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی مشغول به فعالیت هستند که نشان از توانمندی و موفقیت انقلاب اسلامی دارد.

وی ادامه داد: امروز پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با به کارگیری سیاست ها و برنامه های مطلوب، سمنان به شهری صنعتی و اقتصادی، دانشگاهی، فرهنگی، تاریخی و گردشگری تبدیل شده است.

دانایی با تاکید بر لزوم هماهنگی بیش از پیش دستگاه های اجرایی شهرستان در پیشبرد اهداف و برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر در این شهرستان گفت: برنامه های جامع با محوریت بیان دستاوردها و ظرفیت ها و همچنین تزریق امید و نشاط به جامعه و نسل جوان امروز انقلاب در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار سمنان افزود: سه نمایشگاه دیگر در تاریخ های ۲۵ دیماه، ۸ تا ۱۲ بهمن ماه و همچنین ۲۴ بهمن ماه سال جاری به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در سمنان راه اندازی می شود.

به‌گزارش ایرنا، ۱۴ کارگروه ویژه بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در قالب شورای سیاست گذاری و راهبری برنامه های بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب در استان، در شهر سمنان تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *