سارقان طلای کودکان در پاکدشت دستگیر شدند | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

سارقان طلای کودکان در پاکدشت دستگیر شدند

انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۱:۱۸ |
کد خبر: 47438 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: اعضای باند سرقت طلای کودکان با ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ قباد خنجری با اعلام این خبر گفت : در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراکز انتظامی پاکدشت و شکایت از سرقت طلای کودکان آنها توسط یک زن ، ماموران پلیس آگاهی پاکدشت بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : مأموران پلیس آگاهی با اجرای طرح های کنترل نامحسوس ، تلاش وسیع و گسترده ای برای شناسایی و دستگیری این سارق آغاز کردند که در جریان اجرای این طرح موفق شدند که یک فرد مظنون را شناسایی و در اقدامی غافل گیر کننده ، وی را دستگیر کردند.

وی اظهار داشت : متهم دستگیر شده که از سابقه کیفری نیز برخوردار بود در مواجهه با مالباختگان شناسایی شد و در بازجویی های تخصصی و مواجهه به مدارک پلیس ، به ۲۲ فقره سرقت با همدستی یک مرد دیگر اعتراف کرد.

خنجری تصریح کرد: با اقدام سریع پلیس ، همدست این سارق نیز در عملیاتی ضربتی دستگیر و به پلیس ارجاع داده شد.

وی گفت : پرونده متهمین پس از تکمیل به مراجع قضایی ارجاع داده شد که دو متهم با قرار وثیقه ۴ میلیارد ریالی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از شهروندان خواست تا از آراستن کودکان خردسال با وسایل زینتی ، طلا و جواهرات اجتناب کرده و مراقبت بیشتری از آن ها داشته باشند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت شهرستان های ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *