باید در جهت کاهش هزینه های درمان مردم تلاش ویژه ای شود | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

باید در جهت کاهش هزینه های درمان مردم تلاش ویژه ای شود

انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۱:۰۱ |
کد خبر: 47437 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


ورامین- ابتکارآنلاین: امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: باید در جهت کاهش هزینه های درمان مردم تلاش ویژه ای شود.

 

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی شامگاه شنبه در مراسم افتتاح بخش رادیولوژی و سونوگرافی ، تراکم استخوان، ماموگرافی و دندان درمانگاه خیریه ولیعصر(عج) ورامین طی سخنانی گفت: امروز هزینه های درمان با توجه به افزایش قیمت داروها و نیز ویزیت پزشکان و متخصصان برای مردم دشوار شده است.

 

وی افزود: باید در جهت کاهش هزینه های درمان مردم تلاش ویژه ای شود و این تلاش ابتدا از سوی مسئولین، مدیران و دولتمردان انجام گیرد و در مرحله دوم خیرین، پزشکان خیر و افرادی که تمکن مالی دارند و نیز درمانگاه های خیریه در این عرصه ورود جدی داشته باشند.

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: نباید در جامعه اسلامی شرایطی فراهم آید، که فردی به دلیل نداشتن هزینه های درمان از درمان بیماری خود منصرف شود و این امر ناخوشایند است.

 

وی با تبریک سال روز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار افزود: پرستاران بیماران را از اعضای خانواده و نزدیکان خود بدانند و با دلسوزی کامل و دل و جان از بیماران پرستاری کنند و در این راه حضرت زینب(ص) را الگوی خود قرار دهند.

 

بر اساس این گزارش، بخش رادیولوژی و سونوگرافی ، تراکم استخوان، ماموگرافی و دندان درمانگاه خیریه ولیعصر(عج) ورامین شامگاه شنبه در مراسمی با حضور آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین، حجج الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و منتظری رییس اداره تبلیغات اسلامی ورامین، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران، فتح الله فرجی عضو شورای شهر ورامین و جمع دیگری از مردم، خیرین و مسئولین ورامینی افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *