مهمترین هدف دشمن فروپاشی نظام از داخل است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

مهمترین هدف دشمن فروپاشی نظام از داخل است

انتشار: جمعه, ۲۱ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۳۳:۲۱ |
کد خبر: 47414 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: دشمن تلاش دارد تا با رواج فساد و بی بندو باری و تبدیل کردن جوانان به افرادی بی هویت و بی خاصیت ، موجب فروپاشی نظام از داخل شوند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته ورامین گفت: دشمنان قسم خورده نظام که در مقابله سخت و اعمال تحریم علیه ملت، همواره با شکست مواجه شده تلاش دارد تا با ترویج بی بند و باری و بهره گیری از شبکه های ماهواره ای، ترغیب جوانان به استفاده از دخانیات، لوازم آرایشی و مواد مخدر ، مردم را نسبت به آینده نظام بی تفاوت کنند.

وی افزود: جنگ امروز دشمن، تقابل فرهنگی با ایران اسلامی است و بی تفاوتی نسبت به این نبرد، دشمن را در مقابله با ایران یاری می رساند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم گفت: به فرموده ایشان، سران آمریکا تظاهر به دیوانگی نمی کنند بلکه احمق های درجه یکی هستند که درگیر جنگ قدرت در هیأت حاکمه خود شده اند .

وی تأکید کرد: رئیس جمهور آمریکا با رفتار احمقانه خود این کشور را به سمت فروپاشی حرکت می دهد و یقینا با تحقق وعده خداوند متعال، شاهد فروپاشی شیطان بزرگ در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

محمودی افزود: امروز دشمن به مقابله اقتصادی با ملت ایران آمده است و توجه به تولید داخلی، مبارزه با قاچاق و عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی می تواند این توطئه را خنثی کند.

وی با انتقاد از برخی از مدیران در برخورد منفعلانه با مشکلات اقتصادی گفت: دولت با حمایت از تولید کنندگان داخلی و مردم با استفاده از تولیدات ساخت داخل می توانند تهدید تحریم های اقتصادی را به فرصتی برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور تبدیل کنند.

امام جمعه موقت ورامین در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با تبریک فرارسیدن سالروز تولید حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: حضرت زینب(س)الگوی صبر و ایثار، وفاداری و ولایتمداری و مظهر حیا و عفاف است، ایشان تمام هستی خود را وقف دین و همراهی با امام زمانش کرد و پیام آور کربلا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *