مترو نیاز واقعی مردم شهرستان است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

مترو نیاز واقعی مردم شهرستان است

انتشار: پنج شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۷:۵۰ |
کد خبر: 47379 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: امیراله حقیقی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه بازدید از کلانتری فاز ۸ این شهر، مترو را نیاز اصلی و واقعی شهروندان شهرستان دانست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار پردیس در ابتدای سخنان خود از تلاش برای افتتاح رسمی کلانتری فاز ۸ سخن گفت و افزود: خدمات این واحد به شهروندان با حمایت های شرکت عمران شهر پردیس و تلاش ویژه فرماندهی انتظامی از چند قبل شروع شده و نیروی انتظامی شهرستان علی رغم محدودیت های موجود در حوزه‌های نیروی انسانی تجهیزات و خودرو، خدمات رسانی مناسبی به ساکنان انجام می دهد که جای تقدیر دارد.

حقیقی به احداث بیش از ۳۰ هزار واحد مسکونی در فاز ۸ شهر پردیس اشاره کرد و گفت: با شتاب گیری روند بارگذاری جمعیت، نیاز به مباحث امنیتی و انتظامی برای آرامش شهروندان بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود و استقرار کلانتری با تجهیزات مناسب و نیروی انسانی کافی در به وجود آمدن این شرایط نقش مهمی دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس بر لزوم تعامل میان مدیریت شهری در این شهر تاکید کرد و افزود: در این شهر توسط شرکت عمران ساخته شده است و پس از ساخت هر فاز برای ارائه خدمات شهری به شهرداری واگذار خواهد شد که وجود تعامل میان این دو دستگاه می‌تواند تا زمان واگذاری مدیریت شهری به شهرداری، خدمات مناسب شهری را به ساکنان ارائه دهد.

وی کاهش مراجعه متقاضیان مسکن مهر به فرمانداری را نشان از افزایش سرعت احداث و تکمیل واحدهای دانست و ادامه داد: فعالیت عمرانی در فازهای جدید با شدت بیشتری انجام می‌شود و کارگاههای تعطیل و نیمه فعال مجدداً راه‌اندازی شده‌اند که رضایت مردم را در پی داشته است و این نیز جای تقدیر دارد.

فرماندار پردیس در پایان احداث و راه اندازی مترو را یکی از نیازهای اصلی شهروندان دانست خاطرنشان کرد: چشم انداز جمعیتی مسکن مهر بیش از ۱۲۰ هزار نفر برآورد شده است که جمعیت کلی شهرستان را به حدود ۶۰۰ هزار نفر می رساند و توجه ویژه به بحث حمل و نقل شهروندان به تهران و بالعکس، یکی از نیاز های اصلی بوده و اقداماتی نیز برای شروع عملیات احداث مترو انجام گرفته است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *