کلانتری فاز 8 مسکن مهر پردیس دهه فجر افتتاح می‌شود | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

کلانتری فاز ۸ مسکن مهر پردیس دهه فجر افتتاح می‌شود

انتشار: چهارشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۴۲:۱۴ |
کد خبر: 47338 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پردیس در بازدید بخش های کلانتری در حال ساخت فاز ۸ مسکن مهر از آغاز بهره برداری این کلانتری در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امیراله حقیقی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از این کلانتری در جمع خبرنگاران گفت: نیروی انتظامی با وجود تمام محدودیت‌های خود در بخش نیروی انسانی، خودرو و سایر تجهیزات به مردم خدمت رسانی می‌کند.

حقیقی در ادامه با اشاره به چشم انداز آینده جمعیتی افزون بر ۱۲۰ هزار نفری مسکن مهر خاطر نشان کرد: بخشی از این جمعیت در فاز ۸ سکونت دارند و استقرار کلانتری برای ایجاد احساس امنیت برای ساکنان ضرورت دارد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات دو هفته یکبار مدیریت شهری فازهای جدید مسکن مهر شهر پردیس اظهار داشت: ارائه خدمات توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس و بررسی راهکارهای تعامل، همفکری و همراهی با شهرداری پردیس به منظور ارائه خدمات بهتر موضوع اصلی این جلسات است.

فرماندار شهرستان پردیس در ادامه با تاکید بر اهمیت تعامل بین سازمان‌های یاد شده افزود: تامین روشنایی در خیابان‌های آماده فازهای جدید، ایجاد پایش تصویری مشترک برای سراسر شهرستان، نصب تابلوهای راهنما در فازهای جدید و سایر خدمات شهری با هماهنگی و تعامل صورت پذیرد و تا زمان تحویل فازهای تکمیل شده مسکن مهر از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس به شهرداری پردیس ادامه داشته باشد.

حقیقی با بیان اینکه فعالیت‌های عمرانی در فازهای جدید ۹،۸،۵ و ۱۱ شتاب بیشتری گرفته است و بسیاری از کارگاه‌های نیمه فعال و یا تعطیل، فعالیت خود را از سر گرفتند اضافه کرد: با توجه رضایت مردم از پیشرفت ساخت و سازها حضور متقاضیان مسکن مهردر جلسات کمتر شده است.

فرماندار شهرستان پردیس با بیان ضرورت راه اندازی خط مترو گفت: مترو نیاز واقعی مردم شهرستان است، پی گیر هستیم تا به زودی کلنگ زنی و اجرایی شود.

شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *