پیشرفت های ایران در سایه انقلاب اسلامی اعجاب آفرین است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

پیشرفت های ایران در سایه انقلاب اسلامی اعجاب آفرین است

انتشار: دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۸:۰۳ |
کد خبر: 47300 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


قم – ابتکارآنلاین: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برغم فعالیت های تبلیغاتی سوء دشمن علیه نظام اسلامی طی۴۰ سال گذشته پیشرفت های اعجاب آفرین و شگفت انگیزی در کشور رخ داده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار محمد رضا نقدی روز دوشنبه در دیدار اعضای انجمن پاسداشت مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با آیت الله یزدی رئیس جامعه مدرسین قم اظهار داشت: آمریکا در زمان مقابله با اتحاد جماهیر شوروی سابق فقط با یک شبکه رادیویی موفق شد نظام کمونیستی حاکم بر این کشور پهناور را به سمت فروپاشی سوق دهد.

وی با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در زمینه رسانه و وسایل ارتباط جمعی و ظهور و پیدایش ماهواره و اینترنت گفت: استکبار بر اساس تجربه گذشته خود و با در اختیار گرفتن این ابزار و امکانات تمام توان خود را برای نابودی و سقوط نظام اسلامی به کار گرفته ولی هیچ توفیقی حاصل نکرده است.

نقدی خاطرنشان کرد: آمریکا که با یک شبکه رادیویی توانسته بود شوروی با آن عظمت را ساقط کند، با صرف هزینه های فراوان ۲۷۵ شبکه رادیویی و تلویزیونی را علیه نظام اسلامی راه اندازی کرده است، ولی فشارهای سنگین روانی و تبلیغاتی دشمن خللی در اراده پولادین نظام ایجاد ننموده و حتی یک لحظه نیز موجب توقف در مسیر پیشرفت نشده است.

وی تصریح کرد: پیشرفت های کشور در حوزه دفاعی بسیار قابل توجه است، که ساخت اژدرهای زیردریایی و موشک های زمین به زمین نقطه زن که با دقت زیاد به هدف اصابت می کند، بخش ناچیزی از آن محسوب می شود.

نقدی با بیان اینکه پیشرفت ها در زمینه های گوناگون علمی و تحقیقاتی خیره کننده بوده و نمی توان آن را با پیش از انقلاب مقایسه کرد، افزود: از نظر صنایع خودروسازی، فولاد، آلومینیوم و همچنین فن آوری های نوین مانند نانو و همچنین توسعه و تکثیر سلول های بنیادین در ردیف ۲۰ کشور نخست جهان قرار داریم.

وی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی در عرصه بهداشت و درمان ۷۹ کشور مدعی و شاخص علم پزشکی را پشت سرگذاشتیم، تصریح کرد: امروز دانشگاه ها و مراکز علمی آموزشی کشور در دنیا بسیار مطرح هستند و از نظر آموزش ایران پنجمین کشور جهان است.

نقدی برخی از پیشرفت های کشور را ۳۰ برابر قبل از انقلاب خواند و گفت: یکی از این پیشرفت ها در صنعت حمل و نقل بدست آمده و در شرایطی که ایران عملیات احداث قطار شهری را ۵۰ سال پس از دیگر کشورهای جهان آغاز کرده ولی اکنون هفتمین کشور جهان در زمینه مترو به شمار می رود.

وی با اشاره به ارتقای فرهنگی و معنوی جامعه در چهار دهه گذشته گفت: در بدترین شرایط اقتصادی کشور ۲ میلیون تن در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کردند.

وی گفت: ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تن نیز در راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران شرکت کردند، که حاکی از پایبندی مردم به اعتقادات خود با این حجم گسترده از تبلیغات ضد فرهنگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *