دشمن قصد فتنه انگیزی جدید و ایجاد چالش پیش روی نظام را دارد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

دشمن قصد فتنه انگیزی جدید و ایجاد چالش پیش روی نظام را دارد

انتشار: دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۶:۰۲ |
کد خبر: 47280 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


قرچک- ابتکارآنلاین: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمن قصد فتنه انگیزی جدید و ایجاد چالش پیش روی نظام را دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدحسین صفارهرندی شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت دهه بصیرت در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) باقرآباد قرچک طی سخنانی هدف مفسدان اقتصادی را وارد کردن ضربه به نظام دانست و گفت: این مفسدان بازار ارز را در اختیار گرفتند و ظلم های زیادی کردند، اما بازار مجددا به آرامش رسید.

 

وی با بیان این که دشمن می داند، نمی تواند با نظام اسلامی از طریق توسط به جنگ مقابله کند، گفت: دشمنان می خواهند با فتنه انگیزی جدید در کشور ایجاد مشکل و چالش کنند، اما امروز با گذشت ۱۰ سال، بهتر می توان فتنه گران و اهدافشان و رفتار قبیحانه شان را بررسی و تحلیل کرد، آن ها به رفتارهای زشتی مانند روزه خواری دست زدند، هنجارشکنی کرده و شعار علیه امام(ره) و ولایت دادند.

 

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت نهم با بیان این که حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران بود، گفت: جریان فتنه تلاش کرد جای جلاد و مظلوم را تغییر دهد در صورتی که در کارنامه این جریان نفاق، ترور بیش از ۱۷ هزارانسان بی گناه به چشم می خورد.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که امروز انقلاب اسلامی در اقتدار به سر می برد، گفت: تمامی کسانی که تصور می کنند تاریخ مصرف جمهوری اسلامی بعد از ۴۰ سال به اتمام رسیده است، مایوس خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *