آموزش نقش مهمی در توسعه فعالیت های کشاورزی دارد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

آموزش نقش مهمی در توسعه فعالیت های کشاورزی دارد

انتشار: دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۵:۵۱ |
کد خبر: 47279 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان تهران در جلسه شورای آب ورامین گفت : ارائه آموزش به کشاورزان را راهکار مهم در توسعه کمی و کیفی فعالیت های کشاورزی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عباس صلاحی اردکانی در جلسه شورای آب شهرستان که به ریاست حسین کاغذلو فرماندار ورامین تشکیل شد اظهار داشت : این مرکز به تبعیت از اهداف سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، شش وظیفه عمده بر عهده دارد که یکی از مهمترین آن، ارائه آموزش بهره برداران و شاغلین بخش کشاورزی و آموزش رسمی و علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی است چرا که هیچ توسعه ای جز با ارتقاء توان علمی نیروی انسانی به دست نمی آید.

وی اظهار داشت: با توجه به این که این مرکز، فعالیت تحقیقاتی ۱۶ شهرستان استان تهران را تحت پوشش قرار می دهد ، نیازها و اقدامات ترویجی این مناطق مورد ارزیابی قرار گرفته است و به منظور دست یابی به هدف ارتقاء علمی بهره برداران بخش کشاورزی ، تا پایان امسال ۱۲ همایش تخصصی در مناطق مختلف استان تهران اجرا می شود.

صلاحی افزود : این مرکز از با سابقه ترین ادوات مربوط به فراوری پنبه برخوردار است و آمادگی خود را برای احداث موزه پنبه استان تهران با به نمایش گذاشتن این دستگاه ها اعلام می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *