دستگاه‌های خدماتی و امدادی رودهن در آمادگی کامل قرار دارند | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

دستگاه‌های خدماتی و امدادی رودهن در آمادگی کامل قرار دارند

انتشار: یکشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۱:۲۶ |
کد خبر: 47248 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: رئیس کمیته مدیریت بحران بخش رودهن گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر ورود سامانه جدید بارشی در هفته جاری، تمام دستگاه‌های خدماتی و امدادی رودهن در آمادگی کامل قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمیدرضا ذوالفقاری اظهار کرد: همه دستگاه‌ها از جمله شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، مراکز درمانی و بهداشتی دولتی و خصوصی، ادارات آب، برق، گاز، مخابرات، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، کلانتری‌ها، راهور و پلیس‌راه و پایگاه‌های امداد و نجات هلال احمر چناران و آبعلی زیر نظر کمیته بحران بخش رودهن آمادگی کامل برای مقابله با بارش احتمالی برف و امداد‌رسانی در حوزه‌های مختلف را به هموطنان را دارند.

وی با بیان اینکه  در برف روز پنجشنبه هفته گذشته تمام دستگاه تقریباً به وظایف خود به خوبی عمل کردند، گفت: در کنار مسؤولان، مردم نوع دوست بخش رودهن که از امکانات نقلیه مناسبی برخوردار بودند در جاده‌های هراز و فیروزکوه و معابر شهری به کمک دیگر همشهریان و هموطنان رفتند که جای قدردانی دارد.

رئیس کمیته مدیریت بحران رودهن با بیان اینکه بخش رودهن یک منطقه کوهستانی است، گفت: باید تمهیدات لازم در مجموعه درون شهری به ویژه ستاد برف‌روبی توسط شهرداری‌ها انجام و نسبت به پاکسازی معابر و کوچه‌ها با تمام تجهیزات و امکانات اقدام فوری شود تا شهروندان با مشکل روبرو نشوند.

بخشدار رودهن، توجه به نکات ضروری و ایمنی پلیس را مهم دانست و اضافه کرد: هموطنان قبل از ورود به جاده‌های هراز و فیروزکوه در حوزه استحفاظی استان تهران و بخش رودهن حتماً از وضعیت جوی و جاده‌ها با خبر شوند؛ ضمن اینکه شهروندان از تردد غیرضروری در شهرها و روستاها در هنگام بارش برف خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *