4 واحد عرضه فرآورده خام دامی متخلف در شهرری شناسایی شد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

۴ واحد عرضه فرآورده خام دامی متخلف در شهرری شناسایی شد

انتشار: شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۱۷:۱۲ |
کد خبر: 47219 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


ری- ابتکارآنلاین: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار واحد عرضه فرآورده خام دامی در این شهرستان به دلیل فروش محصولات فاسد، شناسایی و صاحبان این واحدها با صدور حکم قضایی بازداشت شدند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد وحید تاویلی اظهار داشت: در طی این مدت ۳۱ مورد پرونده تخلف واحدهای عرضه فرآورده های دامی تشکیل و ۱۲۰مورد هم تذکر لازم را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه با متخلفان محصولات دامی برخورد قاطع می شود، تصریح کرد: نظارت شبکه دامپزشکی ری بر مراکز تولید،عرضه و ترخیص فرآورده خام دامی با هدف امنیت غذایی مردم این منطقه افزایش یافته است.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری افزود: افزایش قیمت نهاده های دامی (خوراک و مکمل) که غالبا وارداتی هستند از مهمترین عامل افزایش قیمت فرآورده خام دامی به شمار می رود.

وی گفت: سلامت و بهداشت دو مقوله مهم و مورد توجه بوده که در این راستا شبکه دامپزشکی شهرستان ری بدون اغماض با هر نوع تخلفی برخورد می کند و اجازه نمی دهد به بهانه افزایش قیمت، تخلفی انجام گیرد.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با وجود چهار کشتارگاه دامی فعال و یک کشتارگاه در حال احداث و همچنین ۶ کشتارگاه طیور فعال و یک کشتارگاه غیر فعال بیشترین آمار کشتارگاه را در استان تهران دارد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *