ضرورت تدوین برنامه‌های فراگیر در هفته فرهنگی پیشوا | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

ضرورت تدوین برنامه‌های فراگیر در هفته فرهنگی پیشوا

انتشار: شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۰۳:۰۹ |
کد خبر: 47216 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا گفت: در هفته فرهنگی باید برنامه‌های زیاد، متنوع و فراگیری در زوایا و سطوح مختلف از چگونگی مصرف انرژی تا نحوه برخوردها و تعاملات اجتماعی در قالب برنامه‌های فرهنگی ارائه شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین عباسی در جلسه رؤسای کارگروه‌های ستاد هفته فرهنگی شهرستان پیشوا بیان کرد: هفته فرهنگی فرصتی برای تقویت داشته‌های فرهنگی و اصلاح فرهنگ عمومی جامعه است و با تدارک و ارائه برنامه‌های غنی و کارشناسی شده در این ایام می‌توان زمینه بروز ناهنجاری‌ها و چالش‌های سطح شهرستان را کاهش داد.

 

وی با اشاره به برگزاری هفته فرهنگی شهرستان پیشوا از چهارم تا دهم اسفندماه، اظهار کرد: با توجه به تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه ضمن تدارک برنامه‌های غنی و پرمحتوا به دلیل حفظ شأن و شئون ایام، برنامه‌های شاد و مفرح شهرستان بعد از ایام پیروزی انقلاب و در هفته فرهنگی اجرا خواهد شد.

 

عباسی خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد نشاط و شادابی در سطح شهرستان برنامه‌های خوبی انجام‌شده ولی کافی نیست و باید برای ذائقه‌های مختلف و رده‌ها و گروه‌های مختلف سنی، فکری و عقیدتی برنامه‌های متنوعی اجرا شود.

 

عباسی ادامه داد: هفته فرهنگی فقط مختص دستگاه‌های فرهنگی نیست و همه ادارات باید برنامه‌ها و اقدامات خود را در قالب‌های فرهنگی ارائه دهند و با احساس مسئولیت آن‌ها و مشارکت مردم برنامه‌هایی در سطح تراز شهرستان تدوین و اجرا شود.

 

وی بابیان اینکه برنامه‌های هفته فرهنگی باید عموم مردم در شهر و روستاها را در بربگیرد، افزود: در این ایام با دعوت از میهمانان ملی، برنامه‌های متنوع و با سطح و کیفیت بالا در شهرستان اجرا خواهد شد و لازمه آن عزم جدی دستگاه‌ها و مشارکت مردم است تا بتوان با بهره‌گیری از ایام پیش رو و با تدوین برنامه‌های غنی، گام‌های مؤثری در جهت ایجاد نشاط و شادابی و تقویت فرهنگ عمومی جامعه برداشت.

 

سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا نیز در این جلسه گفت: هفته فرهنگی فرصت مناسبی است تا پتانسیل‌های شهرستان را معرفی و فضای پرنشاطی را برای شهروندان مهیا کنیم.

 

جعفری اظهار کرد: اجرای برنامه‌های مطلوب در این ایام همت و همکاری کارگروه‌ها و اعضای ستاد هفته فرهنگی شهرستان را می‌طلبد تا برنامه‌های مطلوب و متنوعی در همه سطوح شهرستان ارائه نماییم.

 

بر اساس این گزارش، هفته فرهنگی شهرستان پیشوا از چهارم لغایت دهم اسفندماه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *