دشمنان آرزوی فرود انقلاب اسلامی را به گور می برند | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

دشمنان آرزوی فرود انقلاب اسلامی را به گور می برند

انتشار: جمعه, ۱۴ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۴۸:۴۱ |
کد خبر: 47209 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


ایلام – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ایلام تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی بدانند که این انقلاب شکست‌خوردنی نیست و دشمنان ارزوی فرود آمدن انقلاب اسلامی را به گور می‌برند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام شمس الله سراج در خطبه های نماز جمعه امروز ایلام اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به عنوان قدرت منطقه و جهان نگین درخشانی در ارائه خدمات به هموطنان در ابعاد مختلف بوده و با تمام توان در حال زدودن چهره فقر در کشور است.

وی گفت: سیر حرکت انقلاب مداوم و مستمر است و مردم ایران انقلاب خود را پاسداری و چشم نامحرمان به انقلاب اسلامی را کور می‌کنند.

امام جمعه موقت ایلام اظهار داشت: ملتی که هزاران جوان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کرده تا امروز درخت تنومند و رشد یافته آن را ببینید اجازه نخواهد داد سایه این در خت تنومند بر سر مردمی که صاحبان اصلی آن هستند کوتاه شود.

سراج عنوان کرد: تثبیت انقلاب اسلامی، اقتدار جهانی جمهوری اسلامی ایران و شکست دشمنان انقلاب اسلامی نشات گرفته از وحدت امت و امامت است که اتحاد این دو انقلاب را به ۴۰ سالگی رسانده است و استمرآن نیز با اتحاد امت و امامت محقق شدنی است.

وی گفت: ایران اسلامی در حوزه خدمات‌رسانی«برق،آب وگاز»، در حوزه «سلامت و بهداشت» در حوزه «ارتباطات و فناورهای روز» در حوزه «علم و دانش و آموزش» و سایر موراد به سطح برتری در میان کشورهای منطقه رسیده است و این مهم محقق شدن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

خطیب جمعه ایلام سپس با اشاره به «۱۹ دی» سالروز قیام خونین مردم قم اشاره و خاطرنشان کرد: روز «۱۹ دی»، یادآور حماسه بزرگ و با شکوهی است که برگ دیگری از کتاب زرین انقلاب اسلامی را به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: روز «۱۹ دی» جرقه قیامی در شهر خون و قیام قم بود که بساط نظام شاهی را در بهمن ۵۷ به زباله‌دان تاریخ ریخت و امروز نتیجه قیام «۱۹ دی» آن است که ما با افتخار جشن ۴۰ سالگی نتیجه آن قیام را شاهدیم.

خطیب جمعه ایلام از حضور مردم ولایتمدار در مراسم روز «۹ دی» روز بصیرت و روز پیمان مجدد امام و امت تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *