کشور در حوزه فرهنگی و اقتصادی با فتنه دشمن مواجه است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

کشور در حوزه فرهنگی و اقتصادی با فتنه دشمن مواجه است

انتشار: جمعه, ۱۴ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۴۲:۱۲ |
کد خبر: 47193 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین با بیان این که فتنه دشمنان هیچ گاه تمامی ندارد اظهار داشت : کشور در حوزه فرهنگی و اقتصادی با فتنه دشمن مواجه است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه ورامین گفت : ولایت فقیه رکن اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اشراف زاده ها، نجومی بگیرها، چند تابعیتی ها، دل دادگان به غرب، غارتگران بیت المال و منفعت طلب های مقام پرست، ولایت فقیه را مانع مقاصد شوم خود می بینند .

وی افزود : توهین ها، تهدیدها، تحقیرها، هم نوایی با رسانه های مزدور بیگانه به این دلیل است که ولایت فقیه در برابر زیاده خواهی آنان ایستاده است.

وی گفت : امروز ایران اسلامی درحوزه های فرهنگی گرفتار فتنه جدی است .فضای مجازی، برخی تحرکات در حوزه فیلم و تئاتر و سینما و نشر کتاب از جمله اقداماتی است که دشمن علیه نظام تدارک دیده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: امروز بسیاری از ضعف های حوزه اقتصادی ناشی از ضعف نظارت و مدیریت است، امروز دشمن می خواهد با جنگ اقتصادی که بخشی از آن ها مربوط به تحریم ها و بخش عمده دیگری نیز به عدم کفایت درونی مرتبط است، مردم را ناامید کند.

وی با اشاره به افول قدرت آمریکا در منطقه گفت : رئیس جمهور آمریکا با وجود تمام هزینه هایی که کشورش در عراق کرده مجبور شد تا از ترس به صورت پنهانی و شبانه به این کشور سفر کند، چرا که می داند خون مظلومان گریبان جنایتکاران را خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *