بر محور اراده ولی فقیه حرکت کنیم | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

بر محور اراده ولی فقیه حرکت کنیم

انتشار: جمعه, ۱۴ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۴۲:۰۸ |
کد خبر: 47192 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: بر محور یک اراده حرکت کنید و آن اراده ولی فقیه است ، دو اراده باشد مملکت دو قطبی می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: امروز بصیرت قرآنی مردم پدر استکبار و حامیانش را در آورده هست، مخالفین و معاندین و منافقین داخلی هر چه دست بسوی بیگانگان و استکبار دراز می کنند و به آنها آویزان می شوند شما با الهی بودن بر زمین می زنید.

 

وی گفت: یکی از عوامل عصبانیت دشمن، گریز صریح و سریع از سلطه گری و سلطه پذیری است، امروز همه باور دارند به اندیشه رهبر عزیز که مبارزه با استکبار کاملاً منطقی و عقلانی است و وظیفه همگان بی اعتمادی به دشمن است.

 

اسماعیلی افزود: پس از سال ها شیطنت و فتنه گری با قدرت، نفوذ، دلار آمریکا،همبستگی اروپاه و خائنین منطقه مثل آل سعود، ته ادعایشان جمع کردن چهار نفر ارازل و شهوت پرست بود و هر چندگاهی مثل کف روی آب می آیند و می روند، ولی انقلاب اسلامی با ملت بیداریش و رهبر فرزانه اش با سلاح ایمان و مقاومت، مدال جهانی صلح و امنیت و عزت انسانی را کسب کرده است.

 

وی تاکید کرد: ما برای ارکان نظاممان تا پای جان ایستاده ایم، اسلام، ولایت فقیه، مردم وفادار و بابصیرت ما با این سه رکن در همه عرصه ها و جبهه ها پیروز خواهیم شد.

 

امام جمعه شهرستان قرچک با اشاره به سخنان رهبر عزیز بیان کرد: بصیرتی عمار گونه و استقامتی مالک اشتروار به این دو سلاح نباشد است.

 

وی تصریح کرد: از غالب حرف ها و وعده ها و آمارها باید بیرون آمد، اقتصاد مقاومتی الگوی اصلی رشد اقتصادی ما است، فرهنگ قرآن و عترت، مدل و الگوی اصلی برنامه های فرهنگی ما باید باشد، برنامه های تولید و اشتغال باید به نفع قشر ضعیف و بیکار باشد ، نه طوری طراحی شود که باز این بخش تسهیلات نصیب قشر برخوردار گردد.

 

اسماعیلی گفت: در بخش اقتصاد و فرهنگ موضع خود را شفاف بیان کنید یا اسلام یا غرب، اگر وابسطه باشیم و دیکته دشمن را سرمشق قرار دهیم بدترین نوع خودکشی و خود زنی است.

 

وی بیان کرد: بودجه های عمرانی، فرهنگی، درمانی، و دفاعی و برنامه های اصولی کم شد ولی بودجه های سیاسی کاری زیاد شد ، به دشمن کمک و ارکان نظام را تضعیف نکنید به فکر گرفتاریهای مردم باشید، بفکر جوانان عزیز و مومن و پای کار باشید، بر محور یک اراده حرکت کنید و آن اراده ولی فقیه است ، دو اراده باشد مملکت دو قطبی می شود.

 

امام جمعه شهرستان قرچک در پایان خاطرنشان کرد: در اجلاسیه جامعه مدرسین موضوعات مهمی نقش حوزه و روحانیت در انقلاب، صیانت و امنیت از نظام اسلامی،توجه به امور فرهنگی و اجتماعی بر مبنای اسلام ناب داری اهمیت زیادی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *