چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا برگزار شد | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۶:۵۴ |
کد خبر: 46303 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین» چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با محوریت برنامه‌ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و برگزاری هفته فرهنگی به ریاست حسین عباسی فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا  با محوریت برنامه‌ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و برگزاری هفته فرهنگی به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام شمس رئیس دادگستری، عادل رحمانی دادستان عمومی و انقلاب، صمد سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی و شیرزاد یعقوبی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری، سیدعباس حسینی بخشدار جلیل‌آباد، حکمت امیری شهردار، علی‌اکبر مهدیزاده رئیس شورای اسلامی شهر، مدیران ادارات و دهیاران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

در این جلسه فرماندار پیشوا، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار، بخشدار جلیل‌آباد و تعدادی از روسای ادارات شهرستان پیشوا به ایراد سخن پرداختند.

 

شیرزاد یعقوبی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری در این جلسه بر ضرورت سکونت مدیران در شهرستان، رعایت نظم اداری، حضور به‌موقع مدیران در جلسات شورای اداری و کارگروه‌ها، تسریع در پاسخ به مکاتبات اداری، تکریم ارباب‌رجوع، لزوم ارائه خدمات به مردم در پای میز خدمت، صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی و خرید کالاهای ایرانی توسط دستگاه‌ها تأکید کرد.

 

سیدعباس حسینی بخشدار جلیل‌آباد نیز گفت: بخش جلیل‌آباد آماده استقرار ادارات خدمات رسان در این منطقه است و خواستار همکاری ادارات مربوطه هستیم چراکه استقرار دستگاه‌های خدمات رسان از خواسته‌های مردم و خانواده‌های معظم شهدای این بخش است.

 

وی با اشاره به عدم برخورداری مردم روستای محمودآباد کهنه و شترخوار از خدمات تلفن ثابت گفت: با دستور فرماندار محترم و پیگیری بخشداری جلیل‌آباد و اداره مخابرات، زیرساخت‌های لازم بااعتبار ۲۰۰ میلیون تومان انجام و این پروژه در مرحله حفاری قرارگرفته است که ضمن قول مساعد اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و هماهنگی‌های صورت گرفته ، خواستار تسریع در صدور مجوز حفاری به طول چهار کیلومتر هستیم.

 

در این جلسه عادل رحمانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا و سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و مسئول هماهنگی امور بخشداری مرکزی پیشوا به‌عنوان مسئولان جدید شهرستان معرفی شدند.

 

در ادامه جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا، آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و آشنایی با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها با تدریس دکتر اکبر معصومی شاهی به مدیران شهرستان پیشوا ارائه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *