شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

مشکلات مجتمع ایثارگران پیشوا بررسی شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۱:۱۳ |
کد خبر: 46272 |
بازدید: 49 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: جلسه بررسی مشکلات مجتمع فرهنگی، ورزشی و اردویی ایثارگران پیشوا با حضور معاون فرماندار، مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – شیرزاد یعقوبی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار پیشوا با تاکید بر ضرورت اجرای این پروژه گفت: حفظ منافع عمومی مردم و منافع جامعه ایثارگران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و همه ما تلاش می کنیم تا بتوانیم دامنه خدمات را روز به روز گسترده تر کنیم.

 

وی افزود: با راه اندازی این مجتمع علاوه بر جامعه ایثارگران دیگر مردم شهرستان نیز از آن استفاده خواهند کرد و بخشی از نیازهای فرهنگی و ورزشی منطقه رفع خواهد شد.

 

عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران نیز در این جلسه گفت: راه اندازی این مجتمع می تواند ظرفیتی را جهت برگزاری برنامه های کشوری در منطقه ایجاد کند و می توان مراسم و مسابقات کشوری از جمله مسابقات فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین را در این مرکز برگزار کرد و راه اندازی آن ماندگار برای شهرستان خواهد بود.

 

در این جلسه مقرر شد اداره کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران نسبت به تهیه نقشه اجرایی مجتمع اقدام و طی درخواستی به شهرداری پیشوا ارسال نماید.

 

همچنین مقرر گردید شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا نسبت به تمدید قرارداد زمین مدنظر به مدت یکسال اقدام نمایند و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران نیز حداکثر طی مدت چهار ماه نسبت به شروع عملیات اجرایی مجتمع اقدام نماید.

 

بر اساس این گزارش، این جلسه به ریاست شیرزاد یعقوبی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار و با حضور عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران، ابراهیم عابدی نائب رئیس و سیدمرتضی طباطبایی عضو شورای اسلامی شهر پیشوا، سیدعلی طباطبایی رئیس و هوشنگ عزیزپور معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهروز قارونی مسئول دفتر فنی فرمانداری و باقری مسئول امور حقوقی شهرداری پیشوا برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *