شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

جلسه هماهنگی راه اندازی پایگاه دائمی انتقال خون پیشوا

انتشار: سه شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۰۶:۴۵ |
کد خبر: 46241 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: جلسه هم اندیشی در خصوص راه اندازی پایگاه دائمی انتقال خون شهرستان پیشوا با حضور سیدمرتضی طباطبایی مدیرکل انتقال خون استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – شیرزاد یعقوبی معاون فرماندار پیشوا راه اندازی پایگاه دائمی انتقال خون شهرستان پیشوا را نیاز مردم منطقه دانست و گفت: پیش از این جلساتی در این خصوص برگزار و تصمیماتی نیز اتخاذ شده است ولی باید این مهم هر چه سریعتر صورت اجرایی به خود بگیرد.

 

وی افزود: در حال حاضر دفتر موقوفه شیخ جنید آمادگی خود را جهت اهدای زمین و احداث بنای مرکز انتقال خون پیشوا اعلام کرده که امیدواریم با طی مراحل و اخذ مجوزات قانونی، تا پایان سال جاری بنای این پایگاه احداث و با استفاده از ظرفیت های شهرستان و استان نسبت به تجهیز و تامین نیروی انسانی آن اقدام گردد.

 

مدیرکل انتقال خون استان تهران نیز در این از وجود حساسیت لازم در شهرستان پیشوا برای راه اندازی پایگاه دائمی انتقال خون ابراز مسرت کرد و گفت: راه اندازی این پایگاه در مرکز شهرستان پیشوا با اعتقادات و گرایشات مذهبی، مایه خوشحالی است و امیدواریم هرچه سریعتر شاهد راه اندازی آن باشیم.

 

سیدمرتضی طباطبایی افزود: تاکنون با مشکل مکان و تامین بودجه برای راه اندازی پایگاه انتقال خون پیشوا مواجه بودیم که امروز این مشکل مرتفع شده است و برای تامین نیروی انسانی آن با توجه به اینکه یک کار تخصصی است و همچنین تجهیز این مرکز باید چاره اندیشی شود.

 

بر اساس این گزارش، حکمت امیری شهردار، سیدمرتضی طباطبایی عضو شورای اسلامی شهر، مطهری سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه پیشوا، عباس جنیدی نماینده دفتر موقوفه شیخ جنید و معاونین، مسئول حراست و کارشناس عمران انتقال خون استان تهران نیز در این جلسه حضور داشتند و  ضمن تبادل نظر، برای راه اندازی پایگاه دائمی انتقال خون پیشوا اعلام آمادگی نمودند.

 

پیش از این و در شهریورماه سال جاری طی نشست مدیرکل انتقال خون استان تهران با حسین عباسی فرماندار پیشوا و جمعی از مسئولان شهرستان مقرر شد پایگاه دائمی انتقال خون به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به اهداکنندگان در شهرستان پیشوا راه اندازی شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *