شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

احیای قلبی ریوی پسر بچه ۱۰ ساله غرق شده در رودهن

انتشار: دوشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۱۸:۴۷ |
کد خبر: 46207 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: رئیس اورژانس شهرستان دماوند از احیای قلبی ریوی پسر بچه ۱۰ ساله غرق شده در رودهن خبر داد و گفت: یک نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در شهر کیلان فوت شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالرحمان رزمگه اظهار کرد: در ساعت ۱۲ و ۱۱ دقیقه امروز به دنبال اعلام یک مورد غرق شدگی به مرکز پیام اورژانس دماوند، بلافاصله تیم اورژانس رودهن به محل حادثه یکی از روستاهای رودهن اعزام شدند.

 

وی افزود: در این حادثه پسر بچه ۱۰ ساله غرق شده و بعد از خروج از آب علائم حیاتی خوبی نداشت.

 

رئیس اورژانس شهرستان دماوند گفت: تیم اورژانس رودهن پس از حاضر شدن در صحنه سریعا اقدامات احیاء قلبی ریوی پیشرفته را آغاز کردند.

 

رزمگه ادامه داد: خوشبختانه پس از اینکه ضربان قلب بیمار برگشت با حمایت تنفسی به بیمارستان بیمارستان منتقل شد.

 

*گازگرفتگی با مونوکسید کربن در شهر کیلان

 

وی در ادامه از یک مورد فوتی گازگرفتگی با مونوکسید کربن (co2) در شهر کیلان خبر داد و گفت: این حادثه حوالی ساعت ۱۲:۱۹ امروز به مرکز پیام اورژانس دماوند گزارش داده شد که بلافاصله تیم اورژانس به محل اعزام شدند.

 

رئیس اورژانس شهرستان دماوند  بیان کرد: متأسفانه تیم اورژانس پس از حاضر شدن در صحنه با جسد بی‌جان فرد ۴۲ ساله مواجه شدند که هیچگونه علائم حیاتی نداشت.

 

گفتی است براساس مستندات موجود این حادثه لوله بخاری برداشته شده و درب‌های منزل را قفل کرده بود که اقدام فرد فوتی در حال حاضر مشکوک به خودکشی اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *