شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

جلسه ساماندهی تانکرهای حامل فاضلاب در شهرستان پردیس

انتشار: دوشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۱۷:۴۸ |
کد خبر: 46205 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: جلسه ساماندهی تانکرهای حمل فاضلاب در شهرستان پردیس به منظور تامین سلامت پایدار برای شهروندان و حفاظت از محیط زیست برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – این جلسه به ریاست نوید عباسی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور روسای شوراهای اسلامی بخش های بومهن و جاجرود و روسا و نمایندگانی از بخشداری ها، شهرداری ها، ادارات حفاظت محیط زیست، شبکه بهداشت و درمان، فرماندهی انتظامی، اتاق اصناف و و ادارات سیاسی و انتظامی و شهری و روستایی فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه تامین سلامت شهروندان را بسیار مهم دانست و گفت: ساماندهی تانکرهای حمل فاضلاب بسیار مهم و ضروری است و تا زمانی که پروژه خط انتقال و تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان به طور کامل اجرا نشود باید به طور مستمر بر آن نظارت کرد تا مخاطرات زیست محیطی کنترل شده و سلامت پایدار برای شهروندان تامین شود.

عباسی ورود جدی اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان به این موضوع را بسیار کاربردی و مهم ذکر کرد و افزود: ساماندهی این قشر تحت نظر یک اتحادیه، تعیین نرخ مناسب و مصوب، نصب جی پی اس برای نظارت دائمی و جلوگیری از ادامه فعالیت متخلفان همچنین اتخاذ تدابیری برای عبور و مرور این تانکرها از جمله راهکارهای ساماندهی این وسایل است.

در ادامه افراد حاضر به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد با همکاری فرماندهی انتظامی، شهرداری‌ها، اداره حفاظت محیط زیست و بخشداری ها روند شناسایی رانندگان تانکرهای حمل فاضلاب انجام شده و ساز و کار مناسبی برای ساماندهی تانکر ها توسط یکی از اتحادیه ها بنا به تشخیص اتاق اصناف صورت پذیرد.

جلوگیری از تخلیه بار در محیط باز و مناطق غیر مجاز توسط شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و بخشداری‌ها و ارائه گزارش تخلفات به مراجع قضایی دیگر مصوبه این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *