شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

توسعه استان سمنان با سفر رئیس جمهوری شتاب می گیرد

انتشار: شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۳:۱۸ |
کد خبر: 46170 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


سمنان – ابتکارآنلاین: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و رونق کسب و کار در استان سمنان با سفر رئیس جمهوری و تخصیص اعتبار برای اتمام طرح های عمرانی و اقتصادی شتاب می گیرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – غلامرضا کاتب افزود: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی فرزند استان سمنان است و مردم این خطه استقبال گرمی در سفر کاروان تدبیر و امید از او خواهند داشت.

وی خاطر نشان کرد: طرح های بسیار ارزشمندی در سفر ۲ سال گذشته دکتر روحانی به استان سمنان مصوب شد و تعدادی نیز به بهره برداری رسید و به یقین حمایت های دولت تدبیر و امید در توسعه روزافزون اقتصادی این منطقه تاثیرگذار است.

کاتب ادامه داد: سفر دکتر روحانی به استان سمنان با پیگیری مصوبه های سفرهای گذشته و آغاز عملیات چند صد طرح عمرانی و اقتصادی دیگر می تواند به افزایش اشتغال در منطقه بینجامد.

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کمبود آب یکی از چالش های اساسی در استان سمنان است که انتظار می رود رئیس جمهوری در این سفر تصمیم هایی اتخاذ کند.

وی تصریح کرد: انتقال آب از سایر حوزه ها به استان سمنان از مطالبه های اساسی مردم است و طرح هایی که در سفر گذشته روحانی به بهره برداری نرسیده است، پیگیری شود.

وی تصریح کرد: دکتر روحانی شناخت کاملی از ظرفیت و مشکلات اقتصادی استان سمنان در ابعاد مختلف دارد و پیگیری رفع مشکلات زیرساختی در بخش صنعت و تولید می تواند به افزایش جمعیت در منطقه بیانجامد.

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاورد دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات متعدد در چند سال گذشته مطلوب است و با وحدت، همدلی و حمایت این دولت می توان تحریم های استکبار جهانی را خنثی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به استان سمنان سفر خواهد کرد.

سخنرانی مردمی در جمع مردم شاهرود، شرکت در اجلاس سراسری نماز و حضور در شورای اداری استان سمنان از جمله برنامه های رئیس جمهوری است.

همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان ، جمعی از وزرای کابینه روحانی نیز برای افتتاح و آغاز عملیات اجرای ده ها طرح مختلف به شهرستان ها سفر خواهند کرد.

روحانی پیش از این در فروردین ماه ۹۵ همراه با کاروان تدبیر و امید به استان سمنان سفر کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *