شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

اکنون زمان استیضاح وزیر امورخارجه نیست

انتشار: شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۲:۴۶ |
کد خبر: 46168 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


کرج – ابتکارآنلاین: رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون زمان استیضاح وزیر امور خارجه نیست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – محمد جواد کولیوند افزود: ‘محمد جواد ظریف’ یک دیپلمات برجسته و کارکشته است.

وی با بیان اینکه به طور طبیعی در بخش پولشویی نباید آن مطلب مطرح می شد، ادامه داد: حالا که این مطالب مطرح شده است، استیضاح وزیر امور خارجه راه درست رفتن نیست.

کولیوند گفت: ‘ظریف ‘کارهای بزرگی برای کشور رقم زده و تلاش های وافری انجام داده است، بنابراین مجلس شورای اسلامی باید با سعه صدر با برخی از موضوعات برخورد کند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا گفت: مجلس با برخورد قهری و بردن مسایل به سمت استیضاح به سرعت تزلزل را در کشور دامن می زند.

وی تاکید کرد: به نظر من باید اجازه داد قدری کار به سمت جلو برود چرا که اکنون زمان استیضاح نیست و در شرایط فعلی باید وضعیت بودجه را بررسی و به سمت پیش بینی برنامه های مدون برای تحریم ها پیش رویم.

طرح استیضاح محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه با ۲۴ امضا و در ۱۱ محور روز سه شنبه ششم آذرماه ۹۷ تحویل هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی شد که یکی از محورهای آن درباره آنچه که گفته می شود «اظهارات و اتخاذ مواضع ناصواب از جمله اتهام پولشویی به جمهوری اسلامی ایران» است.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی طراح این استیضاح است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *