شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

پرداخت کرایه اتوبوس در ورامین الکترونیک شد

انتشار: شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۰:۵۶ |
کد خبر: 46147 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین از آغاز اجرای طرح پرداخت الکترونیک کرایه اتوبوس های درون شهری و برون شهری این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن خوانساریان اظهار داشت: تجهیز اتوبوس های شهری شهرداری به سیستم بلیت الکترونیک با هدف سهولت دسترسی شهروندان به خدمات حمل و نقل به ویژه در حوزه شهر تهران انجام گرفته و با استفاده از این سیستم، شهروندان می توانند از خدمات اتوبوس های شهری، مترو و سیستم پارکومتر در شهر تهران هم استفاده کنند.

وی گفت: با راه اندازی سامانه کارت بلیت الکترونیک سازمان اتوبوسرانی ورامین، بخشی از اهداف دولت الکترونیک محقق شده و شهروندان می توانند با سهولت نسبت به تردد در مناطق مختلف شهرستان اقدام کنند.

وی اظهار داشت : در نخستین مرحله از اجرای این طرح ، ۲۳ اتوبوس با مجهیز شدن به سیستم های الکترونیک ، کرایه را به صورت الکترونیک از شهروندان دریافت می کنند.

خوانساریان گفت : به منظور دسترسی شهروندان به بلیت الکترونیک در شهر ورامین ، سه کیوسک در مناطق و ایستگاه های پرتردد مستقر شده و از ساعت ۶ تا ۲۱ خدمات مربوط به خرید و شارژ بلیت را انجام می دهند.

وی میدان رازی(چوببری)مقابل فرهنگسرای رازی جنب ایستگاه اتوبوس و مینی بوس ، میدان امام حسین (ع) (راه آهن) مقابل بانک قرض الحسنه مهر امام رضا(ع) و شهرک مدرس روبروی باسکول را محل استقرار کیوسک های کارت بلیت الکترونیک اعلام کرد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین تصریح کرد: در حال حاضر ۷۰ دستگاه اتوبوس و یک هزار و ۲۰۰ دستگاه مینی بوس کار حمل و نقل مسافران در شهرستان ورامین را بر عهده دارند که اغلب این خودروها از عمری بالغ بر ۲۵ سال برخوردارند.

نرخ کرایه اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین از میدان بسیج تا قرچک ۱۱ هزار ریال ، ورامین به ترمینال مترو جوانمرد ۱۸ هزار ریال ، ورامین به شوش ۲۲هزار و ۵۰۰ ر ریال، ورامین به شهرری ۱۷ هزار ریال و کرایه ورامین به خاوران ۲۲ هزار ریال است.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *