شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

نشست فرماندار شهرستان و نماینده مجلس شورای اسلامی با فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران

انتشار: شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۰:۲۲ |
کد خبر: 46145 |
بازدید: 46 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: در نشست نماینده مجلس شورای اسلامی و فرمانداران شهرستان های فیروزکوه و دماوند با فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران، مسائل و مشکلات حوزه امنیتی و انتظامی شهرستان ها، بررسی شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در نشستی با حضور میرزایی نیکو نماینده مجلس شورای اسلامی، یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه و صفری فرماندار شهرستان دماوند با سردار ناظری، فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران، مسائل و مشکلات حوزه امنیتی و انتظامی شهرستان ها، بررسی شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه در این نشست با تقدیر از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی شرق تهران و شهرستان فیروزکوه، گفت: ایجاد و تأمین امنیت وظیفه ای عمومی است که نیاز به عزم همگانی دارد و فداکاری ماْموران انتظامی در خدمت‌رسانی به شهروندان و ارتقاء امنیت پایدار بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی با اشاره به نقش پرسنل نیروی انتظامی در کشفیات پلیس آگاهی و دستگیری سارقین منازل مسکونی در شهرستان، افزود: پرسنل نیروی انتظامی بدون کوچکترین اغماضی نسبت به متخلفان برخورد میکنند و خدا را شاکریم که نیروهای انتظامی و نظامی ما از معتقدترین و متعهدترین افراد شکل گرفته اند و این جای بسی افتخار است.

 

در این نشست در خصوص موضوعات امنیتی و انتظامی شهرستان های فیروزکوه و دماوند، بحث و تبادل نظر شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *